Ось як відреагували зірки на інавгурацію Володимира Зеленського.


Володимир Зеленський офіційно вступив на посаду Президента України (і вже встиг зробити кілька гучних заяв). Як на це відреагували українські зірки – читай в нашому огляді соцмереж.

Катерина Кухар

«Вперше у житті дивилася від початку до кінця інавгурацію. Захоплена! Мене навіть не зупинив американський час (тут перша година ночі). По-людськи, від серця і зі сталевою волею. Яким і повинен бути справжній чоловік і президент нашої країни».

Monatik

«Нова глава в історії України починається прямо зараз, і якою вона буде, залежить від кожного з нас. Віримо в світле, віримо в краще. Терпіння, сил і чесних людей поруч».

Віра Брежнєва

«Вітаємо. Сподіваємося. Віримо».

Алан Бадоєв

«Сьогодні важливий день! Я завжди мріяв про те, щоб нашою країною управляли люди з людським обличчям, з посмішкою, з гордістю за свою сім’ю, своїх друзів, і кожного, хто живе в Україні. Шлях цієї сім’ї, напевно, буде коштувати хорошої книги, а можливо, і фільму… Вперед, у них багато днів безсонних ночей, складних завдань, і звичайно ж, нові перемоги для всіх нас! Володимир впорається, його завзятості сили і духу досить, і вистачить на трьох! Він точно прийшов зробити свою країну кращою, я в це вірю. Удачі друзі! Ми з Вами, і За Вас».

Світлана Лобода

«Дай Боже! Віримо в краще!»

Анатолій Анатоліч

«Удачі, Володимир Зеленський! Довести всім, хто не вірить, і собі довести, і мені, і всім хто підтримував, і всім, хто був проти».

Соня Кошкіна

«Лілія Гриневич, Оксана Маркарова, Уляна Супрун, Остап Семерак, Євген Нищук, Степан Полторак. Всі ці, а також деякі інші люди зі складу КМУ абсолютно не заслуговують хамського «беріть листок і пишіть заяви про відставку, звільняйте місця».

Гидота показна».

Яніна Соколова

«Так, сюр … Але, бл * ха, ось так іноді виглядає демократія. І це, без сумнівів, все одно перемога».

Андрій Оністрат

«Цього ранку я чекав. Що я сьогодні зрозумів? Почалося нове життя. Від кожного вимагається відповідальність. І у нас живий президент. Молодий, розумний і цілісний. Він красунчик! Я щасливий, що живу в цій країні».

Ірина Горова

«Вітаю Україну з найкрасивішою президентською парою за всю історію Незалежності».

Олександр Скічко

«Нашій країні давно потрібне перезавантаження! Це абсолютно новий етап! Володимир Зеленський, нехай все вийде! Успіхів! Віримо в краще».

Ярослава Гресь

«Найбільше мене дратує велика кількість радості від Портнова і товаришів, нестихаючі оплески оппоблока і захоплені пости зірок шоу-бізнесу, які роками розповідають, що« немає ніякої війни, а всі народи брати ». Мені здається, в промові Зеленського після фрази «ми чекаємо всіх українців додому, нам потрібні ваші знання та таланти», дуже не вистачило абзацу: «а всіх, хто ненавидить Україну, українську мову і українську культуру – просимо здати паспорти прямо сьогодні».

Регіна Тодоренко

«Ну, з гумором по життю і в нове світле майбутнє».

Отож, вперед, Україно! І хай нам щастить!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
2
Злий
Мило Мило
3
Мило
Фігня Фігня
5
Фігня
Химерний Химерний
2
Химерний
Подобається Подобається
10
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
3
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ось як відреагували зірки на інавгурацію Володимира Зеленського.