Пікантні фото Меган Маркл, через які їй довелося видалити аккаунт в Інстраграмі.


Багато дівчат мріють вийти заміж за принца, проте в мріях він приїжджає на білому коні і відвозить в безтурботне життя в казковому замку. На ділі все виявляється не так просто: щоб стати частиною сім’ї Віндзор, Меган Маркл пройшла кілька «співбесід», змінила віру, а тепер видалила свої акаунти в соціальних мережах.

Наречену принца Гаррі більше не знайти в Інстраграмі і Твітері. Дізнатися про події з життя майбутньої принцеси та її найближчі візити тепер можна буде тільки з офіційного аккаунта Кенсингтонського палацу @KensingtonRoyal, який фактично є сторінкою Кейт Міддлтон, принца Вільяма і Гаррі. Саме тут з’явилося повідомлення про заручини Меган і Гаррі, а також знімки першої спільної фотосесії.

Меган Маркл недарма видалила свої аккаунти, адже зі сторінок соцмереж можна було багато чого дізнатись про її минуле життя. Однак, журналістам вдалося зберегти декілька кадрів, чим ми і поділимось з тобою!

Нагадаємо, що весілля Гаррі і Меган відбудеться 19 травня 2018 року. Церемонія пройде в каплиці Святого Георгія в Віндзорському замку поблизу Лондона. Перед вінчанням 36-річна наречена буде хрещена в англіканську віру і відразу ж пройде конфірмацію.

Британський королівський будинок оплачує всі весільні витрати, в тому числі проведення церемонії, музику, квіти і святковий прийом.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Пікантні фото Меган Маркл, через які їй довелося видалити аккаунт в Інстраграмі.