Цей хлопець просто красень. Ніколи не повіриш, хто він насправді…


19 травня світ стежив за весіллям 33-річного принца Гаррі і 36-річної Меган Маркл. Минуло всього кілька днів, і увага шанувальників монарших сімей переключилася на іншого принца.

Твітт користувача paridaze з фотографією шведського принца Карла Філіпа швидко став популярним і породив тисячі перепостів. Ще б пак! Адже це ж готовий казковий образ і мрія потенційних принцес.

39-річний син короля Швеції – четвертий в черзі на престол. Принц добре освічений – вивчав природничі науки в США, графічний дизайн і рекламу в Швеції, а зараз вчиться в шведському Університеті сільськогосподарських наук.

Принц має звання офіцера запасу в Шведському корпусі Амфібій, що відповідають за безпеку флоту країни. Фізична підготовка? Теж на вищому рівні – принц захоплюється лижами, легкою атлетикою, футболом, плаванням і автогонками. А ще він професійно займається фотографією.

І … важко з цим не погодитися – шведський принц просто красень.

Правда, всіх мисливиць за принцами чекає розчарування. На відміну від симпатичного кузена, принца Гаррі Луї Спенсера, шведський принц уже «зайнятий». 13 червня 2015 принц одружився з інструктором з йоги Софії Хеллквіст. У пари вже двоє синів – дворічний Олександр і однорічний Габріель.

Проте не варто втрачати надії. А раптом ти ще зустрінеш свого принца чи принцесу. Тому поки що просто поділись статтею з друзями!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей хлопець просто красень. Ніколи не повіриш, хто він насправді…