Як принц Гаррі оригінально вшанував пам’ять леді Ді на своєму весіллі


31 серпня 1997 року світ втратив чудову людину — принцесу Діану. Люди цінували її за добре серце, світлий розум і щирість. Незважаючи на те, що вона належала до знатного аристократичного роду і стала членом королівської сім’ї, її вважали «принцесою з народу».

Коли її не стало, весь світ був у жалобі. Люди не могли повірити, що «королеви сердець» вже немає в живих, а особливо два хлопчика, які втратили найближчу людину — маму.

Принцам Вільяму і Гаррі було нелегко пережити втрату. Всі близькі, друзі леді Ді підтримували їх як могли, але маму не заміниш ніким. Принц Гаррі не раз пояснював свої божевільні витівки тим, що так він справлявся з депресією.

Зараз він і герцог Кембриджський намагаються зробити все, щоб про їх матір не забували. Вони продовжили її благодійну діяльність і кожна згадка їх світлої мами для них дуже важлива.

Після заручин принц Гаррі розповів, як йому не вистачає матері і як він хоче поділитися цією радісною звісткою з нею. Він упевнений, що леді Ді та Меган Маркл змогли бути стати кращими подругами, і його мама десь далеко зараз дуже щаслива за нього.

Принц, здається, зробив все, щоб вшанувати пам’ять мами на весіллі. Він запросив усіх її близьких родичів, а Джейн Феллоуз, сестра леді Ді, виголосила промову на церемонії.

На торжество також була запрошена близька подруга мами Гаррі — Сара Фергюсон. Раніше вона була дружиною принца Ендрю, але розійшлася з ним зі скандалом, а королева позбавила її усіляких привілеїв. Вона навіть не отримала запрошення на весілля принца Вільяма, але Гаррі наполіг на її присутності.

Онук королеви презентував коханій каблучку матері, яку вона надягала на гала-вечерю в Австралії в 1996 році і на аукціон в 1997-му. Навіть елегантна тіара Меган колись перебувала в колекції Діани. У весільному букеті нареченої також були улюблені квіти леді Ді — незабудки.

На церемонії був виконаний гімн «Guide Me, O Thy Great Redeemer», який звучав на похоронній службі Діани. Арка над входом була прикрашена півоніями і трояндами, які теж любила принцеса. Сміливо можна сказати: Діана була присутня на цьому торжестві в усьому!

«Сьогодні один з тих днів, коли мені особливо не вистачає її, коли мені так хотілося б розділити з нею своє щастя, але з кільцем, квітами і всім іншим, я немов відчуваю її присутність. Я впевнений, вона з нами, і зараз стрибає від радості десь там», — поділився герцог Сассекському.

Якщо придивишся уважніше, то помітиш порожнє місце біля принца Вільяма на церемонії. Його брати залишили для мами. Це так зворушливо, що ми не можемо стримати сльози…

До речі, Меган Маркл, як і принцеса Діана, відмовилася вимовляти в клятві слова про те, що вона обіцяє підкорятися чоловікові. Судячи з усього, Гаррі це зовсім не хвилює.

Мама завжди поруч. Як би хто скептично ставився до слів Гаррі, ми впевнені, принцеса Діана в цей день була поруч.

Вона виховала двох гідних синів, яких люблять не тільки в Британії, але і далеко за її межами, і залишилася в серцях мільйонів людей по всьому світу.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Як принц Гаррі оригінально вшанував пам’ять леді Ді на своєму весіллі