Шведський діджей Avicii помер у 28 років. Розкриті подробиці смерті відомого музиканта.


Не минуло й півроку з початку 2018 го, а за цей час вже пішло безліч талановитих людей. Слідом за наукою і кінематографом прийшла черга музичної індустрії. 20 квітня в Омані помер шведський діджей Avicii. Хлопцеві було всього 28 років, але він давно підкорив наші серця.

Незважаючи на те, що влада Оману провели аутопсію, щоб виключити версію про насильницьку смерть, про причини події було невідомо до останнього часу. Сім’я Тіма опублікувала офіційну заяву, з якого можна зробити висновок, що хлопець наклав на себе руки:

«Наш улюблений Тім був шукачем з тендітною творчою душею, котра прагнула знайти відповіді на екзистенційні питання. Він був перфекціоністом і працював в шаленому ритмі, який і привів до стресу.

Переставши гастролювати, Тім хотів знайти гармонію і щастя, яке було неможливо без створення музики. Він боровся з думками про сенс життя і щастя.

Він більше не міг продовжувати. Хотів знайти спокій. Тім не створений для лещат машини бізнесу, в якій опинився. Він любив своїх шанувальників, але уникав уваги.

Тім, ми будемо любити тебе вічно. Нам буде дуже не вистачати тебе. Те, яким ти був, і твою музику будуть пам’ятати вічно».

За повідомленнями ЗМІ, Берглінг залишив передсмертну записку для своєї родини і друзів. Текст записки поки не доступний громадськості.

Фанати музиканта в люті, вони в усьому звинувачують менеджерів і команду Avicii. Тім не раз скаржився, що його буквально насильно змушують виступати і гастролювати. А він сам хотів хоча б на час скасувати концерти, оскільки напружений графік привів його до проблем з алкоголем.

«Я говорив, що я помру. Я говорив це так багато разів. І я не хотів чути, що повинен отримувати задоволення від думки відіграти ще один концерт», — наводить слова музиканта The Sun.

Avicii починав ще в 2010 році з написання реміксів, а справжню популярність йому принесли сингли My Feelings for You, Seek Bromance, Wake Me Up, Blessed і Levels. У 2013 році він став одним з найбільш високооплачуваних діджеїв сучасності.

Кліп на пісню Wake Me Up набрав більше півтора мільярда переглядів на YouTube. Її знають навіть ті, хто ніколи не цікавився творчістю музиканта.

На згадку про талановитого хлопця дзвонар Домського собору виконав на дзвонах фрагменти з хітів Wake Me Up, Hey Brother і Without You.

Спочивай з миром, хлопче. У нас з твоєї музикою пов’язані тільки прекрасні спогади.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Шведський діджей Avicii помер у 28 років. Розкриті подробиці смерті відомого музиканта.