Реальність проти фільму: справжня історія героїв культової кінострічки «1 + 1».


У 2011 році в прокат вийшла неймовірно мила і добра французька драматична комедія «1 + 1» або, як її ще називають, «Недоторканні». Історія оповідає про життя аристократа-багатія, який волею долі став інвалідом.

Втім, прикованність до інвалідного візка зовсім не заважає Філіпу насолоджуватися повноцінним і щасливим життям. Його руками і ногами, а згодом і кращим другом став хлопець з неблагополучної сім’ї, який чудесним чином перейнявся ніжними почуттями до людини з незвичного для нього оточення.

Магія легкого гумору з домішкою життєвої драми підкорила серця глядачів і критиків. Після перегляду фільму з’являється бажання жити, жити, не дивлячись ні на що.

Динамічний сюжет стрічки, здавалося б, придуманий досвідченим сценаристом. Однак за ним стоїть реальна історія життя одного французького бізнесмена.

Фільм знятий за книгою Філіпа Поццо ді Боргі під назвою «Другий шанс». Саме автор і став прототипом головного героя, аристократа, який в результаті серйозної травми став інвалідом.

Філіп був успішним бізнесменом з відомого корсиканського роду, що бере своє коріння ще від перших хрестоносців. Він був страшним авантюристом, любив ризик.

Одного разу він вилетів на своєму параплані в грозову погоду. Рішення було не з кращих. В результаті чоловік розбився, лікарям вдалося врятувати його, але його тіло повністю паралізувало.

Реальним прототипом сенегальця Дрісса Бассара був виходець з Марокко Абдель Селі. Хлопець був недолугим: заробляв на життя дрібними крадіжками, а після недовгого перебування у тюрмі жив за рахунок допомоги для безробітних.

Чому бідняк, який не має уявлення про життя вищого суспільства Парижа, зійшовся з Філіпом? Він виявився таким же відчайдушним і ризиковим хлопцем. Абдель зрозумів, що інвалідові потрібна не жалість, яку до нього проявляли попередні доглядальниці, а драйв, повернення смаку до життя.

Селі рано втратив батьків, тому жив в родині далеких родичів, яким було начхати на виховання хлопчика. Життя він пізнав на вулицях. Прямуючи до Філіпа, Абдель збирався отримати чергову відмову, але коли він побачив розкішний будинок багатія, вирішив попрацювати на нього.

Абдель поступово почав цікавитися книгами, які читав Філіп, разом вони багато подорожували. Аристократ навчив бідняка манерам і змінив погляди на життя. Натомість той заряджав іншого позитивними емоціями і давав йому відчуття свободи.

Через деякий час Абдель познайомився з дівчиною, яка підкорила його серце. Він переїхав в Марокко і створив свою сім’ю. Втім, дружба не припинилася, іноді він відвідує Філіпа з сім’єю.

Поццо ді Боргі також знайшов свою половинку, разом з якою прилітає в гості до найкращого друга.

«Ми були два відчайдушних хлопця на задвірках суспільства, які опирались одне на одного»,  —  саме так описав свою дружбу з Абдель Філіп в своєму автобіографічному романі «Другий шанс».

Ця неймовірна історія змушує повірити в справжню дружбу. Здавалося б, зовсім різні люди знайшли одне одного, назавжди зв’язавши себе товариськими узами.

Бажаю, щоб у кожної людини був такий друг, який не кине його навіть якщо з ним, не дай Боже, трапиться якесь нещастя. Адже не дарма кажуть, що друзі пізнаються в біді.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Реальність проти фільму: справжня історія героїв культової кінострічки «1 + 1».