Прокляття «Майстра і Маргарити»: актори, що загинули після зйомок серіалу за романом.


Вперше за екранізацію «бісівського» роману взявся Юрій Кара в 1993 році, але через сварку з продюсерами з приводу тривалості фільму готова робота пролежала на полиці 17 років. Скорочена версія вийшла в кіно тільки в 2011 році. А ось серіал Володимира Бортко не припадав пилом на студії і вийшов в термін – в 2005 році. У наступні сім років один за іншим трагічно пішли з життя 10 акторів проекту.

5 смертей акторів поспіль

Олександр Чабан

2 жовтня 2005, незадовго до прем’єри серіалу, пішов з життя 47-річний Олександр Чабан. Актор грав слідчого, який вів розшук Воланда. Тіло артиста знайшли в його квартирі, і обставини смерті залишилися нез’ясованими.

У вересні 2006 року помер ще один актор епізоду – Павло Комаров, який зіграв злодія на пристані. У тому ж році від серцевого нападу помер Станіслав Ландграф, він грав критика Латунского.

27 квітня 2007 від лейкемії помер Кирило Лавров, який зіграв Понтія Пілата. В цей же день помер ще один епізодичний актор Євген Меркур’єв. Він провалився під лід під час риболовлі.

Олександр Абдулов

Олександр Абдулов зіграв Коров’єва. Через два роки після прем’єри актор вперше став батьком: у березні 2007 року юристка Юлія Мешина народила дочку Женю. А ще через п’ять місяців Абдулов переніс екстрену операцію, після чого у нього почалися проблеми з серцем. Стан актора погіршувався, а у вересні 2007 року акторові діагностували четверту стадію раку легень. Абдулов помер 3 січня 2008 року, не доживши трьох місяців до першого дня народження своєї єдиної доньки.

Втрата і смерть Валерія Золотухіна

У 2007 році Золотухін, який виконав в серіалі роль Никанора Босого, втратив сина. Соліст рок-групи «Мертві дельфіни» Сергій Золотухін повісився у себе вдома. Через 5 років не стало самого артиста: він помер у 71 рік від раку головного мозку.

Смерть Андрія Толубеєва, актора озвучування

7 квітня 2008 року від раку підшлункової залози помер Андрій Толубеєв – йому було 63 роки. Актор озвучив персонажа Алоїзія Могарич – журналіста, який написав донос на Майстра.

Загибель Владислава Галкіна

Галкін, який зіграв поета Івана Бездомного, помер в 2010 році в 38 років від зупинки серця. Медики, які займалися розкриттям тіла, зробили однозначний висновок: організм Галкіна був зношений через нервове виснаження і зловживання алкоголем.

Смерть Іллі Олейникова

11 листопада 2012 роки від раку легень помер Ілля Олейников, який зіграв фіндиректора Вар’єте Григорія Римського. Акторові було 65 років.

Ось така нелегка доля спідкала акторів. Вразила стаття? Ділися з друзями!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Прокляття «Майстра і Маргарити»: актори, що загинули після зйомок серіалу за романом.