Комаровський попередив про нову загрозу для України: «Кір – квіточки, а ягідки – це…»


В Україні епідемія кору! І поки держава намагається відшукати шляхи боротьби з інфекцією, агітуючи населення вакцинуватися, доктор Комаровський стверджує: «Наближається нова інфекція, після якої кір здасться дрібницею…» Після епідемії кору країну чекає ще один спалах найнебезпечнішого і смертельного захворювання – дифтерії. Батьки, врахуйте, хворіють не тільки діти!

Якщо почнеться дифтерія, нас чекає справжня катастрофа. «Популярне» рекомендує прочитати думку лікаря Євгена Комаровського, який, до слова, ще рік тому передбачив епідемію кору, але тоді його ніхто не слухав. Тепер кусаємо лікті!

«Я про кір попереджав ще рік тому, але ви не вірили. Суспільство жадає трупів, без жертв ніхто не хоче вірити. І зараз я хочу попередити: кір – це всього лише розминка, квіточки. Буде гірше, і кір здасться солодкою ягідкою на торті. А тортик – це дифтерія», – нарікає Комаровський.

Як стверджує відомий педіатр, кір не така страшна, як те, що чекає нас пізніше. А саме – епідемія дифтерії. Якщо від кору досить зробити щеплення всього раз, то від дифтерії потрібно щепитися тричі, потім повторно через рік, а потім – кожні 10 років. Якщо на голову звалиться біда, імунітет до дифтерії ну ніяк не вийде виробити швидко.

«При цьому дуже нерозумно щепити лише від кору, забуваючи при цьому про дифтерію. Дифтерія косить дорослих, які колись в дитинстві зробили щеплення. При дифтерії без сироватки для лікування помирає 50% хворих. З сироваткою навіть в кращих клініках світу смертність становить 10-15%. Тобто, кожен 10 хворий вмирає. У нас в країні з сироваткою напружена ситуація, а ось вакцини поки є», – пояснює доктор Комаровський.

Дифтерія – гостре і неймовірно контагіозне інфекційне захворювання, яке викликає дифтерійна паличка, або бацила Леффлера. Важкі симптоми дифтерії косять і дітей, і дорослих: підвищення температури тіла, ураження ротоглотки, носоглотки, шкірних покривів, закупорка дихальних шляхів дифтерійною плівкою. В результаті настає важка інтоксикація організму, а при невідповідному лікуванні – летальний результат.

А найстрашніше – дифтерія передається повітряно-крапельним шляхом! При чому, якщо хворий знаходиться аж в 200 метрах від тебе, живе, наприклад, на першому поверсі, а ти на дев’ятому, все одно є велика ймовірність, що ти підчепиш страшну хворобу, як би віртуозно не уникав контакту.

Що стосується вакцинації, то Комаровський на всі 100% переконаний, що вона необхідна: «Це найефективніший спосіб профілактики інфекційних хвороб, практично знищений ЗМІ і беззаконням інформаційного простору».

«Зверніть увагу, чи робили ви щеплення собі і дитині. Якщо останні 10 років ви не прищеплювалися, то існує спеціальна вакцинація проти дифтерії для дорослих. Дифтерія прийде обов’язково. Вона не може не прийти. Є біологічні закони. Помре багато людей. Це не кір. Це набагато гірше і набагато небезпечніше. У дорослого більше шансів померти від дифтерії, ніж у дитини», – пояснює Комаровський.

А що ти думаєш з приводу вакцинації? Поділись своїми думками в коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Комаровський попередив про нову загрозу для України: «Кір – квіточки, а ягідки – це…»