Українці зняли масштабний проект про Голокост: Instagram дівчинки, яка загинула в Освенцимі.


Що б публікувала єврейська дівчинка за часів Голокосту, будь у неї Instagram? Про це розповідає аккаунт Eva Stories, який ведеться від імені Єви Хейман, яка загинула в Освенцимі в 1944 році. Про нього вже говорять видання The New York Times, CNN та BBC. Над виробництвом проекту працювала українська команда.

Проект був створений ізраїльським мультимільйонером Мати Кохаві і його дочкою Майєю. Головна героїня – угорська єврейка Єва, якій присвячено проект, загинула в часи Голокосту, коли їй було 13 років. Публікації в акаунті засновані на записах з щоденника дівчинки, який вона вела останні кілька місяців свого життя. Пізніше по ньому випустили книгу. Кохаві стверджує, що подібний проект – це новий спосіб збереження історичної пам’яті.

View this post on Instagram

Eva.Stories Official Trailer

A post shared by Eva (@eva.stories) on

Проект знімали на території України, в основному – у Львові. Вартість проекту склала 5 мільйонів доларів. Над виробництвом відео працювала українська команда – продакшн Colorfilm.

«Ми привезли до Львова танк, військові машини і мотоцикли, 150 реконструкторів німецької армії, розвісили штандарти, побудували гетто і зняли художній фільм, заснований на реальних подіях і який розповідає про життя дівчинки на початку Голокосту в Угорщині в форматі insta stories. Кампанію в соціальних мережах , спрямовану на те, щоб розповісти молодим ізраїльтянам про Голокост, підтримав особисто Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаніягу», – повідомив художник-постановник проекту Володимир Череміс.

Дату, 1 травня, вибрали не випадково. В цей день в Ізраїлі відзначають День катастрофи і героїзму євреїв Європи і Північної Африки.

Тільки поглянь на цей аккаунт. Аж до мурашок! Обов’язково поділися цією статтею зі своїми друзями!


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

9
9 points

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
5
Подобається
О боже О боже
3
О боже
Круто Круто
3
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Українці зняли масштабний проект про Голокост: Instagram дівчинки, яка загинула в Освенцимі.