Студенти Української академії лідерства запустили онлайн-ресторан зі стравами з продуктів, якими українці харчувалися під час Голодомору 1932-33 років.
Проект про Голодомор «Непораховані з 1932»
До «меню» увійшли такі страви, як затеруха з кори дерев, паляниці з картопляних відходів, хлібці з запеченої соломи, зварений качан кукурудзи тощо.
Так, під ціною кожної страви зашифровані відео проєкту «Голодомор: мозаїка історії», створеного командою Ukrainer спільно з Національним музеєм Голодомору-геноциду.
Крім того, користувачам пропонують про внесення слова «Голодомор» в усі англомовні словники.
Також на сайті можна прочитати історії постраждалих сімей.
Для довідки: проєкт «Непораховані з 1932» був заснований у 2017 році в форматі вуличного ресторану спільно з комунікаційним агентством Gres Todorchuk.
Проект був реалізований в Ізраїлі, Бельгії та України командою і студентами Української академії лідерства.
Онлайн-ресторан став уже його продовженням під час карантину. Натомість після закінчення пандемії проект планують повернуть у режим офлайн.
Раніше ми розповідали про спогади очевидців Голодомору.
Джерело: https://uncounted.ual.ua/
Коментар 0