Дотримання правил пожежної безпеки — запорука веселих свят та безпечного життя


Святкувати люблять всі, але не у всіх зберігається почуття відповідальності та думка про безпеку життя й майна, коли навколо метушня, смачні наїдки та вирують веселощі.

Організатори корпоративів, весіль та інших урочистостей не в останню чергу мають впевнитися в тому, що у приміщенні, де буде проходити свято, є система пожежної сигналізації, а також мають самі знати правила пожежної безпеки.

Оперативні зведення свідчать, що під час різних святкувань часто виникають небезпечні ситуації, пожежі, гинуть та калічаться люди, псується та знищується майно. Особливо невтішними є щорічні статистичні дані для періоду новорічних свят. Основні причини пожеж, що виникають у ці дні – порушення правил техніки безпеки під час поводження з вогнем (сірники, свічки, бенгальські вогні), використання піротехніки, освітлювальних приладів та гірлянд.


Дуже часто новорічні загоряння спричиняються електричними гірляндами, якими прикрашають ялинки. Точніше — дешевими, несертифікованими гірляндами, до того ж не оглянутими й не перевіреними під час підключення. Іскріння чи перегрівання гірлянди може призвести до загоряння ялинки. В ситуації зі штучною ялинкою є велика небезпека швидкого розгоряння, поширення вогню на інші речі, а також утворення небезпечних для здоров’я присутніх людей продуктів горіння. Швидше виявити таку небезпеку та зреагувати на неї допомагають пожежні сповіщувачі, але, на жаль, у багатьох квартирах вони не встановлені.

Ще один пожежонебезпечний фактор — використання піротехніки. Люди не читають інструкцію, використовують феєрверки та петарди близько від будинків, не відходять на безпечну відстань. Через такі порушення можна отримати травму, також частини піротехнічних засобів, що злітають, можуть потрапити на чийсь балкон або у відкриту кватирку та спричинити загоряння.

Шановні громадяни! Правила пожежної безпеки не складні, їх дотримання не потребує великих затрат. Пам’ятайте, що знання та виконання цих правил є запорукою безпеки вашого життя та життя інших людей.

Створіть для себе та своїх рідних безпечне свято та отримайте від нього справжнє задоволення!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дотримання правил пожежної безпеки — запорука веселих свят та безпечного життя