16 правил етикету, які ми порушуємо кожного божого дня!


Поважати один одного і ще раз поважати! Ось чому ми вчимося все життя. Бути вихованим – означає не завдавати незручностей іншим людям, нікого не зачіпати своїми зауваженнями і виглядати гідно в будь-якій ситуації.

«Популярне» розкаже про порушення сучасного етикету, які мало кому відомі. Варто себе перевірити, безумовно!

Правила етикету в суспільстві

1. Ти неправильно аплодуєш

Плескати в долоні потрібно на рівні грудей. Ніколи не аплодують перед своїм обличчям і, тим більше, перед обличчям іншої людини.

2. Ти сідаєш в автомобіль неграційно

Спершу сідай на сидіння і тільки потім витончено клади ноги в салон. Це виглядає більш естетично і допоможе тобі уникнути хворобливого і безглуздого удару головою об дверний отвір авто. Якщо взуття в снігу, неодмінно обтруси його перед тим, як сідати в салон.

3. Ти присоромлюєш незнайомих людей

Не варто пильно розглядати інших людей, це моветон. Тим більше не варто обговорювати зовнішній вигляд незнайомців з подругою, навіть якщо вбрання дійсно екстравагантний.

4. Ти намащуєш масло або джем зі спільної тарілки

Послідовність дій така: спочатку поклади трохи масла або джему на свою тарілку. Потім намасти бутерброд! От і все. Чому це вважається більш прийнятним і правильним? Тому що крихти не потрапляють в загальну тарілку!

5. Ти не дбаєш про тих, хто сидить поруч за столом

Ввічливі люди не хочуть зайвий раз смикати когось під час застілля, а також бувають досить сором’язливі. Прояви ініціативу і передай сільничку або перечницю першим! Так само першим передавай інші страви, ввічливо питаючи, чи бажає їх покуштувати сусід.

6. Ти не слідкуєш за поставою

Напевно ти не замислювався над цим, але дивитися на людину, згорбленою над тарілкою за столом, завжди неприємно. Тримай спину рівною в будь-якій ситуації і привчи себе стежити за цим!

7. Ти п’єш під час сказаного в твою честь тосту

Не варто випивати келих після слів, сказаних в твою честь! Замість цього зроби жест подяки в сторону того, хто говорив тост, таким чином виявляючи повагу і вдячність. Мало хто про таке знає!

8. Ти неохайний із серветками

Після прийняття їжі не варто витирати губи серветкою: потрібно лише промокнути нею рот. Вже використані паперові серветки можна злегка м’яти, але ні в якому разі не комкати! Правила етикету за столом прикрашають застілля, роблячи його невимушеним, допомагають уникнути незручностей.

9. Ти повертаєш порожні тарілки

Якщо тебе пригостили і дали страву в тарілці, вважається нечемним повертати її порожньою. Поклади туди печиво, жменю цукерок, горішків – все в знак подяки за частування.

10. Ти починаєш їсти раніше господаря столу

Правила гарного етикету говорять про те, що потрібно поважати главу сім’ї. Дочекайся, поки господар почне їсти першим. Ось і вся мудрість!

11. Ти кашляєш в праву руку

Якщо ти нездоровий або поперхнувся, може виникнути бажання відкашлятися. Не можна використовувати праву руку для того, щоб прикрити рот, робити це потрібно виключно лівою рукою.

12. Ти не підтримуєш зоровий контакт під час тосту

Коли торкаєшся своїм келихом келиха співрозмовника, необхідно зустрічатися з ним поглядом, висловлюючи свою відкритість і щирість! Відводити погляд убік – поганий тон.

13. Ти показуєш пальцем на предмет, що тебе цікавить

Показувати пальцем – поганий жест. Набагато краще зробити жест відкритою долонею в сторону, до якої хочеш привернути увагу співрозмовника.

14. Ти недостатньо чемний

Якщо ти прогулюєшся разом з ким-небудь по вулиці і твій супутник вітається з проходять повз людиною, неодмінно привітайся теж. В даному випадку промовчати – означає здатися неввічливим і відразливим типом.

15. Ти носиш сумку на правому плечі

За правилами етикету сумку потрібно носити на лівому плечі. Вся справа в тому, що права рука – «соціальна», саме тому нею не можна прикриватися, коли кашляєш. Навіть якщо ти жінка і не робиш рукостискань, права рука вважається контактною.

16. Ти залишаєш смартфон на столику в громадському місці

Звичайно, це неповага! Особливо неприємно це тим, хто знаходиться поруч за столиком в кафе або за обіднім столом. Це показує, наскільки вагомий гаджет для тебе і як мало тебе цікавить те, що відбувається навколо.

Деякі правила етикету виявляються відкриттям навіть для людей поважного віці! Будемо безмежно раді, якщо ця інформація тобі знадобиться!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
3
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

16 правил етикету, які ми порушуємо кожного божого дня!