Ось для чого насправді Кім Чен Ин привозив на Олімпіаду стільки дівчат.


Нещодавно весь світ, затамувавши подих, з цікавістю спостерігав за зимовими Олімпійськими іграми в Пхенчхані. Вболівальники підтримували представників своїх країн, важко переживали їх поразки та шумно святкували перемоги.

Однак крім спортсменів та смішних курйозів з вбранням фігуристів, ця Олімпіада запам’яталася чарівними дівчатами, які піднімали дух змагаються і розважали глядачів.

Найбільш колоритними виявилися чирлідерші з Північної Кореї. Кореянки, які голосно кричали і аплодували, підтримуючи своїх спортсменів. Їх злагодженості позаздрять будь-кі військові: одного жесту їхнього ватажка було досить, аби дівчата синхронно замовкали.

Втім, за безтурботними усмішками цих красунь переховується страхітлива правда. Дівчина-втікачка з Північної Кореї, Лі Сон, розповіла, що їх використовують для любовних утіх Кім Чен Ина і його наближених.

«Милих дівчаток, які днем танцюють і співають для публіки, щовечора змушують йти на вечірки високопоставлених північнокорейських чиновників, щоб вони догоджали слугам народу.

Ясна річ, що дівчатам таке ставлення не подобається, але їх і питати ніхто не буде. Корейці ставляться до них, як до рабинь. Це жахливе порушення прав людини», — розповіла кореянка.

Таких дівчат спеціально відбирають за двома основними критеріями: зовнішність і відданість партії. Після того, як вони потрапляють в пазурі чиновників, назад шляху немає. Їх контролюють 24 в годині добу. Стежать навіть за тим, як вони відвідують туалет…

Деяким з них вдається вийти заміж. В основному чоловіками для них стають охоронці Кім Чен Ина і свити. Дівчатам платять за мовчання, адже вони знають багато того, чого не можна розповідати іншим. Але якщо хтось із них посміє відкрити рот, її більше ніколи не знайдуть…

Одна з витікачок, Мі Гіан, розповідає свою історію: «За мною прийшли люди в формі, коли мені було 15. Забрали прямо зі школи. Протягом 10 років, поки мене використовували для любовних утіх, я не могла бачитися з рідними.

Мене відібрали в так званий “Загін насолоди”, який обслуговував Кім Чен Іра, а тепер його сина, Кім Чен Ина. Серед іншого, наш загін змушували брати участь в різних любовних іграх.

Нас піднімали посеред ночі, якщо п’яному диктатору і його друзям хотілося розважитися. Кім Чен Ір любив різні конкурси на роздягання, в яких сам брав участь».

Зараз світова громадськість обурена тим, що уряд КНДР використовує симпатичних кореянок з метою пропаганди. Однак після того як спливла така жахлива інформація, стає зрозуміло, що це менше зло.

Історія втікачки приголомшує навіть досвідчених журналістів. Проте, чого варто очікувати від людей, які упиваються владою, творять безчинства і залишаються безкарними? В цьому ти переконаєшся, прочитавши статтю про подробиці життя в Північній Кореї і життя диктатора Кім Чен Ина.

У Північній Кореї люди стали заручниками безумців, які втратили контроль над собою. Чи довго це триватиме? Пиши свою думку в коментарях.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ось для чого насправді Кім Чен Ин привозив на Олімпіаду стільки дівчат.