Коли дочки не стало, тато прибирав у її спальні. За дзеркалом він побачив послання


«Вона була неймовірною дівчинкою, такою яскравою і такою сильною, вона постійно мене вражала. Вона завжди була позитивною, навіть коли лежала в лікарні, вона піклувалася про мене, переконувалась, чи точно я поїла, і говорила мені, щоб я не плакала»…

Жительці Великобританії Афіні Орчард виповнилось 12 років. Вона була життєрадісною дитиною, займалась спортом, обожнювала батьків, допомагала доглядати за своїми братами та сестрами (всього у родині було 10 дітей). Одного разу в переддень Різдва дівчинка втратила свідомість на кухні…

Після госпіталізації виявилось, що у Афіни рак кісток. Дівчинці зробили термінову операцію, щоб видалити пухлину. Хірургічне втручання тривало 7,5 годин. На цьому спроби побороти страшну хворобу не закінчились.

Далі Афіні довелось боротись за своє життя. Хіміотерапія висмоктала з неї останні сили. Дівчинка позбулася свого прекрасного волосся, ледь піднімалася з ліжка.

На жаль, хвороба прогресувала занадто агресивно, і Афіна не змогла впоратись з нею. Незадовго до смерті вона встигла відсвяткувати свою 13-річницю…

Вона померла у себе вдома в оточенні найближчих.

Поховавши дочку, батьки не одразу знайшли в собі сили, щоб зайти в її спальню. Але врешті-решт потрібно було зайнятися прибиранням за покійною. Відсунувши дзеркало Афіни, її батько знайшов послання, яке написала дівчина рідним та близьким незадовго до смерті.

Чоловік не відразу міг дочитати все, що було там написано, адже сльози заливали його очі. Ось яким було послання Афіни:

«Щастя залежить виключно від нас. Можливо, вся справа не в щасливому кінці, а в самій дорозі.

Сенсом життя повинно бути життя, наповнене хоч якимсь змістом. Різниця між звичайним і незвичайним — маленьке «не».

Щастя — це шлях, а не ціль. Дякуйте за те, що існуєте. Будьте щасливими, вільними і вічно молодими. Ви знаєте моє ім’я, але не мою історію. Ви чули про те, що я зробила, але не про те, через що мені довелось пройти. Пам’ятайте: любов, як скло, виглядає дуже привабливо, але її дуже легко розбити.

Любовь зустрічається рідко, життя дивне, ніщо не вічно, а люди змінюються. Кожен день особливий, тому живіть на повну, адже вже завтра ви можете дізнатись, що у вас невиліковна хвороба.

Якщо людина любить тебе, вона не дасть тобі зникнути, і їй неважливо, наскільки складна ситуація. Пам’ятайте, що в житті повно злетів та падінь. Без других перші нічого не значать.

Любов як вітер: її можна відчути, але не можна уявити. Мені б хотілося полюбити когось і відкрити йому своє серце. Любов не з тим, з ким ти бачиш себе поруч у майбутньому. Любов з тим, без кого ти майбутнього взагалі не бачиш!

Не поспішайте засуджувати мене. Ви бачите тільки те, що я вирішила показати. Не треба плакати, тому що я і так знаю, що ви поруч зі мною».

Я не можу навіть уявити, що відчували її батьки Дін та Керолайн, коли прочитали це. Дзеркало з посланням вони збережуть назавжди!

Родичі Афіни не могли зрозуміти, звідки вона знайшла у собі сили, щоб написати все це. Вона ніколи не згадувала про це послання. «Афіни більше немає в живих, але своїм посланням вона зробила себе безсмертною. Читаючи ці слова, ми відчуваємо, що вона поруч», — сказав батько дівчини.

Послання Афіни розійшлося по всьому світу. Її слова настільки глибоко проникли в серця людей, що вони почали ділитися з друзями та знайомими в світовій мережі.

Якщо послання нескореної дівчини Афіни запало тобі в душу так, як і тисячам людей, поділись ним, використовуючи соціальні мережі!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
4
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Коли дочки не стало, тато прибирав у її спальні. За дзеркалом він побачив послання