«Люди, менше скигліть!» Прощальний лист дівчини, що померла від раку, сколихнув світ…


Не полінуйся і дочитай це до кінця!

У Холлі Бутчер виявили рідкісну форму раку — саркому Юінга. Про невиліковну хворобу дівчина дізналася в 26, саме тоді вона почала розуміти, що до чого. За день до смерті Холлі написала прощального листа, зміст якого проймає до мозку кісток.

З моменту публікації сповідь молодої дівчини побачили близько 210 тисяч людей! Холлі вирішила наостанок дати людям прості життєві поради, які ми так часто ігноруємо. Лист померлої читає увесь світ.

«Невеликий життєві поради від Холлі:

Дивна річ, усвідомлювати свою смертність у 26. Це просто одна з речей, які ви ігноруєте. Дні проходять, і ви очікуєте, що вони триватимуть і далі; поки не трапиться несподіване.

Я завжди уявляла себе зморшкуватою і сивою бабцею, з прекрасною родиною (і купою дітей), а поруч мене любов усього життя. Я до болю хочу цього…

Зараз мені 27 років. Я не хочу йти. Я люблю своє життя. Я щаслива… Я зобов’язана цим своїм близьким. Але змінити щось не в моїх силах.

Я пишу цю «передсмертну записку» не для того, щоб ви побоювалися смерті. Мені подобається той факт, що ми майже не обізнані в її неминучості. Це складно.

…Я просто хочу, щоб люди перестали турбуватися через дрібні, безглузді стреси в житті і спробували згадати, що нас всіх чекає однакова доля після всього цього. Так що робіть те, що змусить вас почувати себе здоровим і щасливим, без зайвої фігні.

…Можливо, сьогодні ви застрягли в корку або погано спали, тому що вам заважали ваші прекрасні діти, або ваш перукар підстриг вас занадто коротко. Можливо, ви зіпсували нові накладні нігті, у вас маленькі груди, целюліт на попі чи обвислий живіт.

Забудьте про всю цю нісенітницю! Я клянусь, ви навіть не згадаєте про це, коли прийде час йти. Все це здається таким незначним, коли ви дивитеся на все життя цілком. Я спостерігаю, як всихає моє тіло кожен день, і нічого не можу з цим вдіяти. Я лише мрію про ще один день народження або Новий рік зі своєю родиною.

Я слухаю людей, які скаржаться на свою жахливу роботу або на те, як їм важко тренуватися, — будьте вдячні за те, що ви фізично можете це робити. Цінуйте своє здоровя і працездатність, навіть якщо у вас не ідеальне тіло. Дбайте про нього і захоплюйтеся ім. Рухайтеся, харчуйтеся свіжою їжею. І не зациклюйтеся на цьому.

Пам’ятайте, що здоров’я — це не тільки фізичне явище. Намагайтеся також знайти своє душевне, емоційне і психічне щастя. До речі, краще відпишіться від всіх акаунтів, через які ви почуваєте себе огидно! Навіть якщо це ваші друзі.

Будьте вдячні за кожен день, коли у вас нічого не болить. Але навіть в ті дні, коли ви захворіли на грип або розтягнули кісточку, пам’ятайте, що це не смертельно і це пройде.

Менше скигліть, люди! І частіше допомагайте один одному…

Це дивно, ще мати гроші в самому кінці, коли тобі скоро вмирати. У такі моменти не підеш купувати щось матеріальне, типу нову сукню. Це змушує задуматись, наскільки безглуздо те, що ми витрачаємо гроші на новий одяг та безглузді речі.

Витрачайте свої гроші на відчуття. Або хоча б не позбавляйте себе почуттів, тому що витратили всі гроші на матеріальну дурницю.

Докладіть зусиль, щоб нарешті з’їздити на пляж, як і планували. Пориньте в солону воду і зарийте ноги в теплий пісок. Бувайте на природі частіше.

Спробуйте просто насолоджуватися і перебувати в моменті, не фіксуючи його кожен раз через екран телефону. Життя не для того, щоб проживати її через екран, і не для того, щоб зробити ідеальне селфі…

Прокиньтеся з раннього ранку і послухайте спів птахів, милуючись прекрасними відтінками висхідного сонця.

Слухайте музику. По-справжньому слухайте, музика — це терапія. Погладьте свою собаку. Мені буде не вистачати цього.

Поговоріть зі своїми друзями. Приберіть свій телефон. У них все в порядку? Подорожуйте, якщо хочете того. Не робіть цього, якщо не хочете. Працюйте заради життя, але не живіть заради роботи.

Серйозно, робіть те, що зробить вас щасливим. Їжте тістечка. І ніякої провини! Говоріть «ні» всьому, що не хочете робити.

Не потрібно намагатися слідувати чужим уявленням про те, що значить «повноцінне життя». Можливо, ви хочете пересічногожиття, і в цьому немає нічого поганого.

Скажіть своїм близьким, що ви їх любите, і намагайтеся любити що є сил. І пам’ятайте: якщо вас щось дістає, ви можете це легко змінити: в роботі, в стосунках, де хочете. Не бійтеся змінюватися!

О, і останнє: якщо можете, зробіть добру справу для людей (і для мене), почніть здавати донорську кров. Вам буде приємно, і так ви зможете врятувати життя. Саме донори крові (навіть не злічити, скільки їх) подарували мені цілий рік життя — рік, проведений на цій Землі з рідними, друзями і собакою.

…До зустрічі.

Холл».

Ці слова змушують задуматись кожного! Холлі пішла з життя 4 січня 2018 року. Близькі дівчини опублікували цей лист на сторінці Фейсбуку, адже такою була остання воля хворої. Судячи з фото, Холлі прожила яскраве, насичене, хоч і недовге життя, а її поради ще довго будуть мати відгук в серцях читачів.

Не забудь поділитись цією мудрістю з друзями!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
4
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

«Люди, менше скигліть!» Прощальний лист дівчини, що померла від раку, сколихнув світ…