Рятувальники знайшли його в такому стані. Коли вони зголили шерсть, то не повірили своїм очам…


Догляд за тваринами вимагає багато часу, турботи і відданості. Але іноді навіть при всьому бажанні господарі втрачають можливість дарувати все це своїм вихованцям. Так і сталося в історії, яку ми розповімо сьогодні.

Господар кота по кличці Синдбад дуже сильно любив його. Але він людина стара, і турбота потрібна була йому самому, не кажучи вже про кота. Через це Синдбад настільки сильно заріс, що впізнати в ньому кота було вкрай складно.

В одну з організацій з порятунку тварин надійшов сигнал. Люди розповідали про кота, який настільки сильно обріс шерстю, що навіть не може нормально пересуватися.

Коли Синдбада доставили в притулок, виявилося, що він дуже добрий і чуйний кіт. Тварина легко йшла на контакт з людьми, не дивлячись на те, що голити його довелося кілька годин. Працівники центру обстригли з нього 2,5 кг шерсті!

Тепер Синдбад хоч схожий кота. Правда, через в минулому звисаючу шерсть його задні лапи деформувалися. Але він потроху йде на поправку…

Чудово, що знайшлися люди, які допомогли бідній тварині. Тепер Синдбад чекає, коли його заберуть до себе нові господарі.

Якщо цей матеріал здався тобі цікавим, неодмінно поділися ним зі своїми друзями і знайомими!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
4
Подобається
О боже О боже
2
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Рятувальники знайшли його в такому стані. Коли вони зголили шерсть, то не повірили своїм очам…