Безхатько повернув дівчині її сумочку. Натомість він отримав те, про що навіть не мріяв!


Неважливо, багатий ти чи бідний, перш за все потрібно бути людиною. Герой цього матеріалу, не маючи ні копійки при собі, показав приклад порядності і безкорисливості.

20-річна Дейзі Оуен втратила свою сумочку після нічної прогулянки в Болтоні, що у Великобританії. Ця сумочка була дуже цінною для дівчини, адже там знаходилися її документи, телефон і пристойна сума грошей.

Дейзі вже змирилася з втратою, адже втрачене добро довго безхазяйним на вулиці не лежить. Вона і знати не знала, що її сумка знаходиться в цілості в якогось Пола Кальдербанка, бездомного чоловіка, який вже дві доби намагався знайти господиню майна.

Пол невтомно розшукував власницю сумочки, розпитував перехожих, навіть написав спеціальну записку, щоб поліція не підозрювала його в крадіжці.

«У гаманці були гроші, я не взяв ні копійки», – за словами Пола, у нього і в думках не було привласнити собі чуже.

Після марних спроб знайти дівчину Пол вирішив навідатися до неї додому і віддати сумку, але в останній момент зустрів її знайомого, який написав Дейзі в Фейсбуці і організував зустріч для цих двох.

«Я чесна людина, вже чотири роки живу на вулиці. За весь цей час я нікого не обдурив, ніколи не брав зайвого. Мені довелося опитати сотні людей, щоб знайти власницю сумочки, – ділиться Пол. – Я вже хотів було піти до неї додому і вручити втрачене, але мені вдалося відшукати знайомих дівчини, які повідомили їй, де вона може забрати свою сумку».

Вчинок чоловіка шокував Дейзі. Не маючи ні гроша, Пол не знаходив собі місця, поки не повернув речі господині. Він не взяв і десятої частини майна, що дуже здивувало дівчину.

Бажаючи винагородити Пола за благородний вчинок, Дейзі організувала онлайн-кампанію зі збору коштів на житло і прожиток бездомного, щоб він міг спокійно, не голодуючи, знайти собі роботу і повернутися до нормального життя.

Люди, розчулені цією історією, відразу відгукнулися на прохання дівчини. Спільними зусиллями небайдужих користувачів вдалося зібрати понад 5 тисяч доларів!

Дейзі запитала Пола, як він розпорядиться коштами. Бездомний чоловік сказав, що хоче обзавестися квартирою і покласти гроші на депозит.

«Хороші люди не повинні жити на вулиці. Для цього і існує добро, ми повинні допомагати один одному, проявляти людяність», – говорить Дейзі, яка твердо вирішила знайти житло для цього бездомного.

А що ти думаєш про вчинок Пола? Поділися своєю думкою в коментарях під цим матеріалом.


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
2
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
3
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
6
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Безхатько повернув дівчині її сумочку. Натомість він отримав те, про що навіть не мріяв!