8 ознак того, що тобі пора міняти кросівки.


Багато з нас і гадки не має, наскільки важливо міняти кросівки і коли це робити. Є багато факторів, які вказують на те, що твоє взуття вже своє відслужило.

Ми в редакції вирішили розповісти, на що звернути увагу, щоб твоє спортивне взуття тільки допомагало в досягненні результатів, а не шкодило здоров’ю.

1. У тебе болять ноги

Якщо несподівано з’являється біль в колінах, стегнах, нижній частині ноги, то це означає, що твої кросівки більше не забезпечують ногам необхідну підтримку.

2. Зношена підошва

Якщо ти помітив, що протектори зносилися, це означає, пора поміняти взуття. Ти можеш посковзнутися і отримати травму, тому що саме протектори відповідають за щеплення з поверхнею.

3. Ця пара взуття з тобою вже дуже давно

Взуття підлягає заміні, якщо ти пробіг в ньому від 500 до 1 000 км або 45-60 годин грав в баскетбол, теніс, або займався танцювальною аеробікою. Твої кросівки проживуть довше, якщо ти будеш чергувати різні пари.

Дослідження показують, що поперемінно бігати в двох парах взуття вийде так само довго, як в трьох, використаних по черзі.

Відкриємо невеличку таємницю, де можна придбати стильні чоловічі кросівки. Завійтай до Інтернет магазину спортивного одягу https://lotto-sport.com.ua, і ти точно не вийдеш звідти з пустими руками!

4. Враховуй свою вагу

Якщо ти важиш небагато, то можеш пробігти і 750 км в одних кросівках без ризику нашкодити собі. Якщо ж твоя вага перевищує 90 кг, «пробіг» кросівок може скоротитися до 500 км.

5. Вони не проходять тест на скручування

Візьми кросівок з обох кінців і покрути в протилежні сторони. Чи відчуваєш хороший опір? Якщо взуття крутиться без особливих зусиль, то пора йти в магазин за новою парою.

6. Перевір матеріал в середній частині стопи

Великим пальцем руки натисни на середню частину підошви. Якщо це місце тверде і не продавлюється (а не м’яке і пружне), значить, пора задуматися про нову пару взуття.

7. Перевір взуття на симетричність

Якщо в однієї кросівки «поїхала» п’ята або більше стерлася підошва, міняй взуття. Так само доведеться вчинити, якщо кросівки на пласкій поверхні не стоять прямо.

8. Стали з’являтися мозолі

Якщо ти помітив, що пальці ніг видаються вперед, сильно натягуючи тканину, або з’являються мозолі, то це означає, що твої кросівки всередині зносилися, незважаючи на те що їх зовнішній вигляд може бути дуже хорошим.

А скільки років твоїм кросівкам? Чи не пора купити собі пару новеньких? От і ми про це задумались!

А тим часом обов’язково поділися цією статтею з друзями!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

8 ознак того, що тобі пора міняти кросівки.