Несвята Діана: 6 фатальних помилок принцеси Уельської, що відбилися на честі королівської родини.


Згідно з даними опитування, проведеного компанією BBC 2002 році, принцеса Діана зайняла третє місце в списку ста найбільших британських особистостей в історії. Проте її знаходження в королівській родині було сповнене труднощів, а вона сама неодноразово допускала помилки, які так чи інакше наклали відбиток на честі представників еліти Великобританії.

Навіть ставши частиною королівської сім’ї, принцеса Діана відчувала нестачу уваги. На 3-му місяці вагітності вона інсценувала падіння зі сходів, після чого стурбований принц Чарльз оберігав її як зіницю ока. Народивши Гаррі, принцеса впала в післяпологову депресію, а для залучення уваги стала наносити собі тілесні ушкодження.

Діана відмовлялася працювати над собою, вона вважала, що краще жаліти себе і мучити інших своїми витівками. На нервовому грунті у неї розвинулася булімія, про яку вона розповіла в скандальному інтерв’ю 1995 року. Будучи частиною еліти, вона й не намагалася придушити буйний характер.

До шлюбу з принцесою Діаною Чарльз мав симпатію до Камілли Паркер Боулз: принц Чарльз 9 років упадав за нею, а одружившись на іншій, довго сумував за нею. 19-річна наречена була молодше Чарльза на 13 років, і через недосвідченість не могла заповнити духовну прірву між собою і чоловіком.

Принцеса помітила, що Чарльз нудьгував в її присутності, але не знайшла кращого способу, як приписати йому інтриги з Каміллою. Діана не припиняла принижувати і ображати суперницю, але так і не могла зрозуміти, чому Чарльза тягне до Камілли, а не до неї.

Нерідко принцеса провертала скандальні вчинки виключно заради того, щоб засвітитися на перших сторінках газет. Одного разу відверто одягнена Діана виступила в танцювальному номері, присвяченому дню народження Чарльза, тим самим затьмаривши самого іменинника своєю витівкою.

Знайшов розголосу і її спільний танець з Джоном Траволтою, який викликав бурхливі обговорення в пресі. До принцеси Діани жоден представник королівської сім’ї не дозволяв собі такої поведінки: одними з головних якостей представників Великобританії вважаються скромність і порядність.

Чутки про перелюб принцеси не замовкають досі. Існує думка, що Чарльз не доводиться батьком спадкоємцю престолу Гаррі, а підтвердити спорідненість може тільки ДНК-тест. Порівняй сам, на кого більше схожий Гаррі (в центрі): на принца Чарльза (праворуч) або коханця Діани, Джеймса Хьюїтта (зліва)?

У 1995 році принцеса Діана дала відверте інтерв’ю для BBC, в якому розповіла про складне життя в королівській родині, про булімі, про Чарльза і інтригу з прихильниками. «Я не уявляю себе в ролі королеви цієї країни. Я б хотіла стати королевою людських сердець», — говорила Діана в інтерв’ю.

Після наговореного про особисте життя Чарльза Королева Великобританії наполягла на розлученні. Через рік процес розірвання шлюбу завершився: принцеса Діана отримала 17 млн фунтів стерлінгів, але втратила титул «її королівська високість».

Відомо про два випадки, коли принцеса Діана готова була прийняти мусульманство в пошуках щастя: перший раз її домагався хірург Хаснат Хан, але до пропозиції так і не дійшло.

Звикла до розкоші, Діана прагнула до безбідного життя після розлучення з Чарльзом. Принцесі надавав увагу син єгипетського мільярдера Доді аль-Файєд, але їхній роман тривав всього 2 місяці: Доді і принцеса Діана загинули у страшній аварії в Парижі.

Важко уявити, як би склалася доля принцеси Діани в іншому сценарії. Зберігши вірність принцу Чарльзу, вона б не виявилася в машині з сином мільярдера 31 серпня 1997 року і все могло би скластись по-іншому…

Сподобалась стаття? Розкажи друзям!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Несвята Діана: 6 фатальних помилок принцеси Уельської, що відбилися на честі королівської родини.