Загадкова історія зникнення продавця меблів Джона Фаварі, який випадково збив сина ватажка мафії


Спочатку поясню, що таке Омерта. Це щось на кшталт кодексу мафії, в якому описані основні положення злочинного угруповання. Згідно Омерта за кожного вбитого соратника будуть жорстоко мститися, а покинути організацію можна тільки в разі смерті.

Продавцю меблів Джону Фаварі з Нью-Йорка не пощастило бути сусідом боса босів Джона Готті. Останній разом з дружиною виховував п’ятьох дітей і любив сім’ю більше, ніж високе положення в мафії.

18 березня 1980 року 51-річний Фавара добирався з роботи додому. В той сонячний день він їхав доволі обережно, але не зміг уникнути трагедії. Засліплений променем світла, Фавара не помітив і збив на смерть 12-річного Франка, сина грізного боса мафії…

Поліція не звинувачувала Фавара в злочині, визнавши інцидент нещасним випадком. Сім’я Готті бачила ситуацію зовсім по-іншому і готувалася до розправи над вбивцею. Джон Фавара прийшов на похорон, щоб висловити співчуття, але мати загиблого не прийняла його слів і побила чоловіка битою, та так, що його доставили в лікарню.

Вийшовши з лікарні, Фавара тут же виставив будинок на продаж. На його машині з’явився напис «вбивця», а по телефону він чув все більше і більше погроз. Чоловік задумався про свою безпеку занадто пізно, і йому не вдалося уникнути гніву Джона Готті.

28 серпня 1980 року Фавара приїхав на роботу. На парковці на нього напали кілька чоловіків, оглушили і заштовхали в фургон. Після цього ніхто не бачив Джона, а родина зниклого оголосила про його смерть лише через 3 роки.

Дружина Фавари в подробицях описувала, як Джон Готті особисто розпиляв тіло її чоловіка бензопилою, залив останки цементом і скинув у море. Насправді Джона Фавара застрелив кілер і розчинив тіло в кислоті.

На питання про зникнення продавця меблів Джон Готті відповідав, що йому плювати. Відповідь його дружини була так само суворою: «Не розчарована, що він пропав. Він убив мого хлопчика!»

Примітно, що в момент викрадення Фавари сім’я Готті перебувала на відпочинку у Флориді. Правоохоронці так і не змогли довести провину злочинця з алібі. Джон Готті встиг взяти під свій контроль відоме сімейство Гамбіно, але в 2002 році помер у в’язниці від раку горла.

Варто зазначити, що у вбивстві дитини Фавара ні винен, адже хлопчик випадково виїхав на велосипеді на проїжджу частину. Але коли справа стосується смерті дитини, батьки стають несамовитими та готові на все, аби розплатитись.

Вразила історія? Покажи другу, що коїться в світі!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
1
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Загадкова історія зникнення продавця меблів Джона Фаварі, який випадково збив сина ватажка мафії