Помер відомий спортсмен та екс-капітан олімпійської збірної з легкої атлетики Вірастюк


27 липня 2019 року перестало битися серце відомого українського спортсмена та екс-капітана олімпійської збірної з легкої атлетики Романа Вірастюка. Йому був 51 рік.

Про це на своїй сторінці у фейсбук написав його молодший брат, відомий важкоатлет та актор Василь Вірастюк.

😢27 ЛИПНЯ 2019 РОКУ, о 5-й РАНКУ, ПЕРЕСТАЛО БИТИСЯ СЕРЦЕ РОМАНА ВІРАСТЮКА… 11-го лмпня Роману була проведена…

Posted by Василь Вірастюк on Friday, July 26, 2019

“27 ЛИПНЯ 2019 РОКУ, о 5-й РАНКУ, ПЕРЕСТАЛО БИТИСЯ СЕРЦЕ РОМАНА ВІРАСТЮКА… 11-го липня Роману була проведена термінова і дуже складна операція (аневризма, розшарування черевної аорти)! Він був бійцем, і незважаючи на всі але, він боровся до останнього…” – написав брат Василь Вірастюк.

View this post on Instagram

😢27 ЛИПНЯ 2019 РОКУ, о 5-й РАНКУ, ПЕРЕСТАЛО БИТИСЯ СЕРЦЕ РОМАНА ВІРАСТЮКА… 11-го лмпня Роману була проведена термінова і дуже складна операція (аневризма, розшарування черевної аорти)! Він був бійцем, і незважаючи на всі АЛЕ, він боровся до останнього✊ Прощання з Романом скоріше всього відбудуться 28-го липня біля "Міністерства молоді та спорту" (година??? інформація буде пізніше)… Поховання відбудеться 29-го липня, в рідному Івано-Франківську (місце і година??? поховання будуть з годом..) 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

A post shared by Василь Вірастюк (@vasylvirastyuk) on

Нагадаємо, що Роман Ярославович Вірастюк – 17-разовий чемпіон України зі штовхання ядра, бронзовий призер чемпіонату Європи-1994 зі штовхання ядра, на Олімпіаді 1996 року зайняв 6 місце, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, колишній капітан олімпійської збірної України з легкої атлетики (1995-2005 роки).

По завершенню спортивної кар’єри Вірастюк працював головою департаменту олімпійських видів спорту в Міністерстві молоді та спорту України, очолював спорткомітет Івано-Франківської ОДА, в останні роки працював ведучим на кількох спортивних телепроектах.

Прощання з Романом Вірастюком відбудеться в Києві 28 липня на НСК “Олімпійський”, з 11:00 до 13:00.

View this post on Instagram

На 51-му році життя трагічно помер Роман Вірастюк. ⠀ 11 липня Роману зробили складну операцію на серці, тривалістю 20 годин, після якої він не зміг відновитись. ⠀ Роман Вірастюк – 17-кратний чемпіон і восьмикратний володар Кубку України, бронзовий призер чемпіонату Європи у 1994 році, чотирикратний призер Кубку Європи, чемпіон Європи серед клубів у 2002 році, двічі срібний призер Світових ігор серед військових. ⠀ Був учасником трьох Олімпіад (1996, 2000, 2004), де стабільно входив до 10-ки найкращих штовхальників ядра. ⠀ Десять років – з 1995 по 2005 – був капітаном Олімпійської збірної України. ⠀ По закінченню виступів за збірну працював головою управління у справах молоді та спорту Івано-Франківської ОДА, а також був спортивним телеведучим і коментатором змагань. З 2015 року очолював Департамент олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України. ⠀ Похорон відбудеться 29 липня в Івано-Франківську. ⠀ #РоманВірастюк

A post shared by @ uatrending on

Прощання і панахида також відбудуться 29 липня в його рідному Івано-Франківську (манеж Коледжу фізичного виховання) з 11:00. Похорон в Івано-Франківську, відразу після панахиди, на центральному міському кладовищі (Алея слави).

Роман був одружений, мав двох синочків: Романа та Івана. Роман Ярославович був дуже відкритою та щирою людиною з величезним серцем.

Яке велике горе в спортивній сім’ї Вірастюків… Царство небесне цьому великому спортсмену України!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
1
Злий
Мило Мило
3
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
8
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Помер відомий спортсмен та екс-капітан олімпійської збірної з легкої атлетики Вірастюк