Тіла цих людей в Танзанії коштують дорожче золота. На них постійно ведеться полювання!


Ця історія про танзанійських дітей-альбіносів, яка завдяки фотографу Еріку Лафорга, що задокументував її, стала дуже популярною.

Країна, в якій вони живуть, розвивається за своїми законами. Тут вірять в чаклунів, а вони вважають, що плоть таких людей приносить удачу.

Скоро в Танзанії президентські вибори. А це загрожує підвищеною небезпекою для альбіносів, які можуть бути спійманими.

Фотограф відвідав благодійну організацію Under the Same Sun, в приміщенні якої живуть діти-альбіноси. Чому саме там? Тому що там безпечно.

Організація в змозі забезпечити цим особливим людям постійну охорону. Навіть на звичайну прогулянку вона не випускає їх без нагляду.

«У Танзанії тіла альбіносів на вагу золота. Чаклуни використовують частини їхніх тіл – носи, геніталії, язики, пальці і вуха – для приготування зілля, що нібито приносить щастя», – пояснює ситуацію Ерік Лафорг.

Можна було б вважати цю історію добре придуманою легендою, якби не статистичні факти, що підтверджують її реальність.

У 2000 році тут відбулося 76 вбивств альбіносів. І це тільки з числа офіційно зареєстрованих. Вартість кінцівок цих людей без меланіну в шкірі варіює від 500 до 75 тисяч доларів. При тому, що середня зарплата в Танзанії становить всього 40 доларів.

14-річному Еммануелю Фесто, з яким вдалося поговорити фотографу, довелося пережити напад. Йому відрізали руку по лікоть. У майбутньому він хоче зайняти пост прем’єр-міністра і врегулювати ситуацію з альбіносами на державному рівні.

Дівчинці Кабулі Нгаранго в 12 років також відрубали руку, коли вона просто спала. Тепер її мрія – стати юристом, щоб захищати себе подібних.

Шестирічному Бараку Космасу відрубали руку в три роки. Слідство підозрювало в цьому 17 осіб. А винуватцем виявився рідний батько. Він продав кінцівку за 5 тисяч доларів.

«Поки руку відрубували, болю не відчувала. Як тільки вони пішли, стало так боляче, що я закричала. В одному з нападників я впізнала свого дядька», – згадує 17-річна потерпіла Кулва Луса.

Маріам – 32 роки. Коли на її тіло вчинили замах, вона залишилася без рук і втратила дитину, якою тоді була вагітна. Після того, що сталося, жінка стала жити на території благодійної організації і піклуватися про маленьких її мешканців.

Таких історій безліч. Вина їх учасників тільки в тому, що вони народилися альбіносами в країні, де панує культ чаклунства.

Ті танзанійці, які називають себе чаклунами, готові платити за плоть альбіносів великі гроші, так як самі отримують від своїх клієнтів ще більше і залишаються з прибутком.

На гроші західних країн для альбіносів будуються спецінтернати, щоб хоча б зберегти їм життя та ізолювати від ворожого суспільства. Але в корені вирішити проблему це не допомагає.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Тіла цих людей в Танзанії коштують дорожче золота. На них постійно ведеться полювання!