Колеги були шоковані, коли дізналися про подвійне життя офіцера поліції Саманти Сепульведа.


Саманта Сепульведа – офіцер Департаменту поліції Лонг-Айленда в Нью-Йорку, одна з найпрацьовитіших і професійних співробітниць в усьому місті. Відразу після свого приходу дівчина приклала максимум зусиль, щоб розбити гендерні стереотипи і довести, що жінки можуть бути поліцейськими не гірше чоловіків.

Вона швидко стала зразком хоробрості і самовідданості в очах колег, з легкістю втерши носа усім скептикам і заздрісникам. В її відділі вже ніхто не сумнівається, що Саманта справжній професіонал, а тому легко уявити їхнє здивування, коли розкрилися деякі подробиці її минулого.

Саманта переїхала в Нью-Йорк у віці 5 років з Домініканської республіки. Її мати вважала, що якщо влаштуватися працювати в Америку, то в майбутньому у її дочок буде куди більше можливостей, ніж у рідній країні.

З дитинства дівчина полюбила спорт, а особливо лакросс. Саме завдяки своїм спортивним успіхам вона заслужила стипендію в Массачусетському університеті, де отримала ступінь бакалавра в галузі управління.

Але на цьому вона не зупинилася і пізніше захистила ступінь магістра фінансів в університеті Хофстра.

Проте Саманта вирішила, що кар’єра на Уолл-стріт їй нецікава, так що вона вирішила стати офіцером поліції. Незважаючи на скромні фізичні дані – її зріст усього лише 1 метр 57 см – дівчина наполегливо і важко працювала заради своєї мети.

У якийсь момент дівчина раптом усвідомила, що хоче присвятити своє життя допомозі іншим. І нехай її шлях не був легким і гладким, вона зуміла закінчити поліцейську академію і стати офіцером.

Маленькій дівчині було непросто досягти успіху в історично суто чоловічий сфері. Але недолік фізичної сили Саманта повністю компенсувала соціальними навичками.

Але все-таки на деякі хитрощі дівчині доводиться йти, щоб її сприймали в першу чергу як офіцера поліції, а не як жінку. Для цього Саманта намагається не користуватися косметикою і носить форму на розмір більше, щоб вона приховувала її фігуру.

Незважаючи на те, що колеги вважали Саманту одним з кращих офіцерів департаменту, вони почали помічати, що дівчина потроху дистанціюється від роботи. Весь департамент наповнився чутками.

Дівчина зрозуміла, що атмосфера напружена до межі і вирішила бути чесною з колегами. Виявилося, що Саманта влаштувалася на другу роботу… моделлю! Компанія, що випускає нижню білизну, запросила дівчину для реклами їхньої продукції.

Сепульведа не уявляла, як можуть відреагувати її колеги, тому зберігала таємницю. Виявилося, вона почала зніматися через три роки після вступу на посаду, але так і не зважилася кинути поліцейську кар’єру.

На жаль, більшість колег почали знущатися і насміхатися над дівчиною. Але для неї найбільш образливими стали подвійні стандарти в департаменті, адже над іншими, хто мав другу роботу, так не знущалися.

Проте Саманта – успішна модель. На її Інстаграм підписані сотні тисяч людей, а сама вона дуже затребувана, її навіть частенько запрошують знятися для журналу Maxim.

Дівчина поки що успішно поєднує дві кар’єри і навіть зважилася випустити книгу «Американська красуня», де розповість про те, як їй вдається бути і моделлю, і поліцейським.

Саманта сподівається, що її приклад надихне безліч дівчат, щоб ті йшли до мрії, незважаючи ні на що.

Історія Саманти дійсно мотивує: займатися відразу двома улюбленими справами та ще й без жодного збитку – це щось неймовірне. Мільйони людей по всьому світу щоранку відправляються на ненависну роботу, обіцяючи собі піти звідти завтра, через тиждень, місяць і так до безкінечності. А мрії тим часом потроху розчиняються в рутині…

Як ти вважаєш, чи правильно чинить Саманта, поєднуючи дві настільки різних професії? Поділися думкою в коментарях.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Колеги були шоковані, коли дізналися про подвійне життя офіцера поліції Саманти Сепульведа.