Над труною загиблої коханої наречений сказав всього 9 слів… Розплакалися навіть журналісти!


Буквально днями стали відомі обставини шокуючої загибелі Міни Башаран. Юна красуня, спадкоємиця багатющої турецької сім’ї і кмітлива підприємниця розбилася в авіакатастрофі за лічені тижні до власного весілля.

Незадовго до трагедії, зібравши найближчих подруг, Міна вилетіла в ОАЕ, щоб там на славу відгуляти дівич-вечір. Але повернутися додому цілою і неушкодженою нареченій вже не судилося. Літак, на якому красуня летіла назад в Туреччину, розбився над іранськими горами. З 11 пасажирів і членів екіпажу не вижив ніхто…

Дізнавшись про трагедію, в Тегеран спішно вилетіли батько і наречений Башаран. До їх прибуття рятувальники вже провели серйозну роботу, визволяючи обгорілі тіла дівчат з-під уламків літака. Похорон 8 подруг пройшов в один день. А труну Міни заплаканий наречений ніс особисто.

 

Убиті горем батьки і родичі загиблої навіть не намагалися стримувати сльози. А наречений, ридаючи, виголосив над труною дівчини: «Мій улюблений ангел. Я дуже тебе люблю. Дочекайся мене».

Зрозуміло, на похоронах були присутні і родичі інших жертв авіакатастрофи. На знімку нижче зображений чоловік найближчої подруги Міни. Молоде подружжя прожило разом всього нічого.

На прощання з дівчатами зібралося безліч людей. Кожна із загиблих красунь щиро любили, і їх загибель стала жахливою трагедією!

Палац, в якому Міна мала одружитися з коханим, став місцем її похорону. Страшно навіть уявити, як почував себе наречений Башаран у цей момент.

Висловлюємо співчуття родині загиблих, це невимовна втрата…

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Над труною загиблої коханої наречений сказав всього 9 слів… Розплакалися навіть журналісти!