Ці 10 ляпів «Величного століття» змусять тебе по-іншому подивитися на улюблений серіал.


Серіал «Величне століття» припало до вподоби нашому глядачеві. Ще б пак, кому не сподобається спостерігати за відносинами султана і легендарної Роксолани?

У серіалі показано безліч подій, які насправді відбувалися, тому він по праву вважається історичним. Однак, як і в будь-якому іншому кіно, тут не обійшлося і без погрішностей…

Ми підготували для тебе 10 найсоковитіших ляпів, допущених в серіалі «Величне століття». Тобі вони точно сподобаються!

1. У серіалі Роксолана потрапляє в гарем до Сулеймана, коли він вже став султаном. Насправді ж це сталося, коли він був ще Шехзаде — спадкоємцем престолу.

2. Шикарні сукні, в яких ходять героїні серіалу, абсолютно не відповідають епосі! За часів Османської імперії сукні у жінок були більш закриті, і вони не могли ходити по палацу, оголивши при цьому зону декольте. Також в серіалі героїні діляться один з одним прикрасами. Природно, в реальному житті такого бути не могло.

3. Також епосі не відповідає інтер’єр палацу. Штори за часів Сулеймана були прямими. У серіалі вони включають в себе драпірування, помпони, ламбрекени. І ще в палаці зовсім не було столів, а в серіалі вони практично в кожній кімнаті.

4. Безліч ляпів допущено під час сцен, де султан приймає їжу. Під час трапези його оточували безліч слуг, а в серіалі на масовці явно заощадили. Також існувала сувора черговість подачі страв, а на екрані подають все відразу.

5. Якщо вірити серіалу, у Сулеймана був величезний флот. На ділі ж він був в два рази менше.

6. У серіалі Сулейман звертав увагу на безліч жінок, і Хюррем частенько доводилося боротися з суперницями. У житті ж султан зберігав кришталеву вірність своїй коханій і інші йому були не цікаві.

7. Валіде, мати Сулеймана, в дійсності померла набагато пізніше, ніж показано на екрані. Історики навіть припускають, що її могла отруїти Хюррем. Також в перших серіях вона вільно спілкувалася з Настею російською. У житті цього бути не могло, тому що вона в житті не знала ні російської, ні української мов.

8. Звання Хасекі-султан Сулейман придумав спеціально для своєї коханої дружини Хюррем. У серіалі ж так називають і мати Шехзаде Мустафи Махідевран.

9. Принцеса Ізабелла, яка потрапила в турецький полон, насправді годилася б Сулейману в бабусі. Вона була бабусею Карла V, супротивника Сулеймана, в серіалі ж на її роль взяли молоду красиву актрису.

10. У Хюррем і Сулеймана було більше дітей, ніж показано в серіалі. Справа в тому, що деякі спадкоємці померли ще в дитинстві, що на той час не було рідкістю. У серіалі ж цю тему вирішили не зачіпати.

Поки це всі недорахування, які  намвдалося помітити пильним оком. Якщо ти помітив ще що-небудь , пиши про це в коментарях. І не забудь поставити «Лайк», якщо любиш прекрасний серіал «Величне століття».

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
12
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
7
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ці 10 ляпів «Величного століття» змусять тебе по-іншому подивитися на улюблений серіал.