Незаміжні дівчата з усього світу шаленіють від 24-річного племінника принцеси Діани.


Дівчата, якщо ви думаєте, що після одруження принца Гаррі в Британії більше не залишилося женихів блакитних кровей, поспішаємо вам повідомити, що 19 травня на королівському весіллі був помічений прекрасний блондин.

Інтернет-користувачки не знаходять собі місця: хто цей таємничий незнайомець?

На весіллі Меган Маркл і принца Гаррі дійсно було безліч знатних гостей, але більшість юних леді відзначили саме цього білявого хлопця.

Виявляється, 24-річний Луї Фредерік Джон Спенсер  син графа Чарльза Спенсера, молодшого брата принцеси Діани, і також є графом Елторпа.

Луї вважається прямим спадкоємцем британської королівської сім’ї.

Луї Спенсер уникає публічності. Ти навряд чи знайдеш його сторінки в соціальних мережах… Але в 2015 році завдяки посту знаменитої співачки Нікі Мінаж слава знайшла його сама. Мінаж виставила спільне з Луї Спенсером фото, жартома назвавши його весільним. Тоді у хлопця з’явилися перші шанувальниці, але незабаром про нього забули.

А після одруження Меган і Гаррі фотографії Луї знову наробили галасу в Мережі.

Незаміжні дівчата з усього світу налаштовані дуже серйозно. Вони готові в цю ж хвилину летіти до Великобританії: «Це мій щасливий квиток в сім’ю Спенсерів. Я всього на рік молодша Луї, у мене є вища освіта, і я незмірно самотня».

На щастя всіх неодружених світу, Луї Фредерік Джон Спенсер поки повністю вільний.

Та дівчина, якій пощастить стати його дружиною, отримає від Луї титул графині і буде жити в родинному маєтку роду Спенсерів.

Правда, багато користувачів скептично налаштовані. Мовляв, Луї занадто молодий, йому б погуляти ще.

На що ревниві фанатки відповідають, що готові взяти приклад з Кейт Міддлтон і почекати ще років 10, лише щоб по венах їх дітей текла кров роду принцеси Діани.

Дорогі дівчата, зізнавайтесь, хто ще вільний і готовий заради цього красеня кинути все і летіти до Британії? Хто знає, якщо не пощастить тобі, можливо, хтось із твоїх подруг знайде свою любов. Поділися статтею з друзями!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Незаміжні дівчата з усього світу шаленіють від 24-річного племінника принцеси Діани.