Існує всього 5 ознак, що це не твоя людина. І всі ігнорують останню…


Стосунки, що здаються ідеальними, не завжди такими є. Ти, напевно, був свідком того, як люди розлучаються, незважаючи на те, що люблять один одного. Адже ми впевнені: якщо вони хочуть бути разом, все повинно закінчитися хепі-ендом. Та, на жаль, в житті так відбувається не завжди.

Ми в редакції вважаємо, що інколи не зайвим буде замислитися, а чи твоя це людина. Перевірити стосунки допоможуть ці 5 ознак – згідно з думкою більшості психологів, вони сигналізують про те, що в парі не все в порядку.

1. Постійні сварки

Звичайно, зовсім без з’ясування стосунків обійтися не можна, це неминуче і навіть важливо для їх розвитку. Але варто серйозно задуматися, якщо це стало повсякденною річчю. Грань тут дуже тонка, ти й не помітиш, як після чергового зауваження почуєш грубу образу.

Час замислитися: що ж буде з вами через декілька років? А через 5-10 років, коли пройде закоханість і залишаться тільки постійні сварки і образи? Уяви собі ще раз картинку свого майбутнього з цією людиною. І подумай, як це узгоджується з твоїми поняттями про сім’ю і любов.

2. Ревнощі – це не кохання

Нерідко доводиться чути думку, що чим більше ревнощів у стосунках, тим міцніша любов. Але на ділі це зовсім не так. Якщо наш партнер приймає, наприклад, чиюсь допомогу, це зовсім не означає, що мова йде про особисті почуття. Але багато хто цього не розуміє і вважає, що кохана людина є їхньою власністю. Існує багато речей, які можуть зближувати нас один з одним, але все це здатні зруйнувати ревнощі.

Ревнощі насправді є показником внутрішньої недовіри людини до самої себе. Щоб не відчувати болю від такої недовіри, людина переносить його на оточуючих близьких людей. До любові це не має жодного відношення.

3. Відстань

Коли кохана людина збирається вчитися за кордоном, жити в іншій країні – найчастіше це згубно для стосунків. Адже чим більша відстань між вами, тим рідші ваші зустрічі, та й вільний час кожен з вас проводить по-різному. На відстані дуже важко. Через місяці розлуки образ коханої людини починає якщо не стиратися з пам’яті, то, як мінімум, розмиватися. Ніякі розмови в скайпі, Viber і щоденні листування не замінять живого спілкування. І навіть якщо любов залишається, кінець у стосунках практично неминучий.

4. Постійні сумніви у своєму виборі

Це нормально – мати моменти сумнівів у стосунках, піддаватися боягузтву час від часу і трохи нервувати, коли справа доходить до роздумів про можливість шлюбу на все життя. Але у здорових стосунках час завжди буде зменшувати сумніви і страхи. Чим довше ви зустрічаєтеся, тим менше їх стає.

Якщо у тебе постійні сумніви, то це сигнал, що щось не так у стосунках або всередині тебе. Можливо, це твоє минуле утримує тебе, змушує боятися. Або щось в самих стосунках підштовхує переглянути своє рішення. Так чи інакше, не варто ігнорувати цей сигнал.

5. Різні цілі

«Протилежності притягуються» – напевно всім знайома ця фраза. Але в житті часто це далеко не так. Можливо, стосунки були прекрасні, поки ви обидва вчилися в одному і тому ж навчальному закладі, але коли знайшли роботу, то стали менше часу проводити разом. І в результаті ваші почуття охололи.

Вибудувати загальні плани і бути щасливими вдасться тільки при збігу поглядів на життя. Звичайно, неможливо знайти людину, чиї плани повністю співпадуть з твоїми. Але уявлення про будову побуту, розподіл ролей в сім’ї, виховання дітей, освіту, моральні цінності повинні в цілому збігатися. Якщо ж вони не збігаються радикально, тоді спокушатися не варто, якою б сильною не була любов.

Поглянь уважно на того, хто поруч з тобою: а чи варто будувати з ним стосунки?

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
2
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
6
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Існує всього 5 ознак, що це не твоя людина. І всі ігнорують останню…