Рей прокинувся в лікарні після чергової гулянки і дізнався, що 10 років пролежав у комі.


Ти віриш, що розіграш — це дієвий спосіб дати урок людині, яка ходить на межі, але сама в житті не виплутається зі складної ситуації?

Герой нашого відео — людина доросла, і проступок його не менш серйозний. Рей, незважаючи на те, що вже змінив четвертий десяток, так і не навчився користуватися головою. Поглянь сам (відео англійською мовою).

Друг Рея Том Мабе вирішив жорстоко провчити його за жахливі вчинки. А вина його в тому, що він любить сісти за кермо в нетверезому стані. Не просто напідпитку, а коли вже в дрова.

Така безвідповідальність вражала Тома, але Рей і слухати не хотів його прохання припинити водити авто п’яним. Дивно, але за 5 разів водіння напідпитку, Рей не потрапляв в аварії. Але що буде на шостий раз?

У 2013 році Мабе вирішив діяти, домовившись з друзями влаштувати для Рея розіграш, який, як він сподівався, вправить мізки п’яничці.

Коли алкоголік в черговий раз напився до нестями, його привезли в спеціально підготовлену палату для розіграшу. Рею поставили крапельницю, а коли він прийшов до тями, його вітала актриса. Вона зіграла медсестру, яка повідомила, що покличе лікаря.

До ліжка Рея підійшов чоловік, який попросив його не турбуватися. Однак як тут бути спокійним, коли тобі повідомляють, що ти потрапив в аварію по п’яні і 10 років пролежав у комі. Треба віддати належне гульвісі: він відразу ж попросив покликати його дочка, а не дати йому пляшку віскі.

Потім лікар включив підроблений випуск новин, нібито за 2023 рік, щоб повністю переконати Рея в тому, що відбувається. Після того, як перший лікар пішов, прийшов інший. Це був переодягнений Том. Він почав перевіряти чутливість кінцівок одного, а потім вліпив йому ляпаса.

Тут Рей зрозумів, що його розігрують. Том зняв маску і в дуже жорсткій формі пояснив другові, що не потерпить такої поведінки: «Подумай про себе, про інших людей. Ти ж зіб’єш когось рано чи пізно. Це зовсім не жарти. Я забороняю тобі водити в нетверезому стані!»

Думаю, тобі не варто говорити, що у нас щорічно гинуть сотні людей в автокатастрофах, причинами яких стали п’яні водії. Кожен думає, що він супермен з блискавичною реакцією і зможе вчасно зреагувати, загальмувати, навіть коли порядно вип’є.

Не варто ризикувати людськими життями. Якщо сідаєш за кермо нетверезий, в першу чергу ти піддаєш небезпеці інших людей. Краще викликати таксі або проїхати на маршрутці, чому не приїхати взагалі.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Рей прокинувся в лікарні після чергової гулянки і дізнався, що 10 років пролежав у комі.