Пес повільно помирав від голоду на безлюдному острові. Лікарі твердили: йому залишилося жити 2 дні!


Ще зовсім нещодавно британець Девід Фостер був звичайним невідомим клерком з компанії по виробництву медикаментів. Сьогодні, однак, його ім’я гримить в новинах. Пристрасний любитель тварин, чоловік не пошкодував свого часу і сил, щоб врятувати життя собаці, якого він зустрів у відпустці.

Лікарі впевнені: без допомоги Фостера нещасна тварина померла б в страшних муках. Багатьох дивує, що заради напівмертвої бідолахи Девід без коливань пожертвував заздалегідь оплаченим круїзом по Амазонці. Запитай своїх друзів, вчинив би хто з них так само на місці жалісливого британця!

Фостер вже давно допомагає бездомним тваринам, завозячи в притулки для собак іграшки, їжу і гроші. Чоловік, втім, зовсім не припускав, що зіткнеться з чотириногою страждальницею не де-небудь, а прямо посеред Амазонки!

Коли човен, де знаходився Девід, плив повз один з річкових островів, британець раптом побачив там вкрай виснаженого собаку. Турист без зайвих роздумів попросив керманича поміняти курс і згорнути до тварини!

Співробітники круїзу дозволили Фостеру підняти бідолаху на борт. Судячи з усього, собака не їла вже дуже давно. Британець стверджує, що за його підрахунками нещасному залишалося буквально два дні до болісної смерті!

Назвавши свою нову підопічну Негрітою, Девід почав виходжувати собаку. На щастя, Амазонка прісноводна, і під час ув’язнення на острові тварині вистачало води. В іншому випадку, на думку Фостера, бідолаха була б мертва задовго до їх зустрічі.

Як Негріта виявилася на острові, і чому не спробувала поплисти з нього до берега? Британець вважає, що якісь мерзотники скинули її з човна неподалік, намагаючись позбутися від собаки. Судячи з усього, нещасну морили голодом ще до ув’язнення на острові.

Відмовившись від подальшого продовження круїзу, діяльний турист розгорнув цілу операцію з порятунку тварини. Знайдений чоловіком ветеринар перевірив собаку на наявність лейшманій. Зараження цими паразитами означало б для неї смертний вирок.

Однак огляд виявив у бідолахи лише кліщів і бліх. Згодом мерзенних паразитів вдалося вивести, сонячні опіки зажили, а на боках з’явився легкий жирок. За шість місяців напівтруп перетворився в ласкавого і симпатичного песика.

Девід збирається забрати тварину собі в Північну Ірландію. Ось тільки просто так вивезти бідолаху з Бразилії йому ніхто не дасть. Фостеру потрібно зібрати пакет документів і дозволів для цієї процедури, а все це разом з оплатою перельоту через океан обійдеться в кругленьку суму!

Але наполегливий британець не збирається здаватися. Зараз Девід збирає гроші на оплату всіх необхідних формальностей. А поки майбутній господар воює з бюрократами, пес знаходиться на перетримці у хороших знайомих Фостера.

Ветеринар, до речі, підтвердив: без втручання британського туриста собака гарантовано померла б від голоду. Зате тепер його просто не впізнати! Якщо ти теж вважаєш, що Девід Фостер абсолютно правильно вчинив, поділися цією статтею зі своїми друзями!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Пес повільно помирав від голоду на безлюдному острові. Лікарі твердили: йому залишилося жити 2 дні!