В перукарню прийшла 16-річна школярка, а майстер несподівано допомогла їй подолати зворобу


Більшість з нас підтвердить: нова зачіска дійсно здатна серйозно підняти людині настрій.

Багатьом складно зважитися на зміну іміджу, і вони роками відмовляються від послуг перукаря. Зате потім, дивлячись у дзеркало, такі люди почуваються оновленими.

Іноді, втім, похід на стрижку відкладається через більш серйозні причини. Так, наприклад, зовсім недавно Кеті Олсон, молода перукарка з американського штату Айова, зіткнулася з незвичайним випадком!

До майстрині прийшла 16-річна дівчинка-підліток, яка зізналася, що вже кілька років страждає від важкої депресії. Останні кілька місяців у дитини не було ні сил, ні бажання доглядати за своїм волоссям. Тому на момент звернення до Кеті волосся дівчинки давно збилося в один здоровенний ком.

Лише кілька тижнів тому дівчинка повернулася в школу, і незабаром її клас повинен був знятися для загальної фотографії. Розуміючи, що її волосся знаходяться в жахливому стані, підліток попросила перукарку просто все зістригти. Кеті, однак, почала діяти по-іншому. Дівчина прийняла виклик і вирішила допомогти страждаючій від депресії дитині!

Спеціалістка залучила до справи колег. Разом вони працювали над зачіскою незвичайної клієнтки цілих 13 годин – вісім в один день і п’ять в інший. Робота виявилася досить складною, але в кінці кінців вміння професійних перукарів здолали проблему. Дівчина, дивлячись в дзеркало, навіть спочатку не впізнала себе!

Побачивши, як на обличчі ураженої клієнтки розпливається широка посмішка, Кеті зрозуміла: у неї вийшло подарувати дитині диво. Дівчинка вражено повідомила, що більше не відчуває себе нікчемною. Здавалося б, яка дрібниця – нова зачіска! Однак для депресивного підлітка будь-який привід посміхнутися стає справжнім подарунком.

Кеті поділилася цією історією в мережі. Перукарка додала, що батькам не варто недооцінювати страждання їхніх дітей. Мало хто розуміє, що за словом «депресія» часто ховається не просто поганий настрій, але серйозний медичний діагноз.

У стислі терміни розповідь перукарки розлетілася по світу, її прочитали десятки тисяч людей. Дівчина зізнається: такої реакції вона не очікувала!

Від щирого серця сподіваюся, що клієнтці перукарки вдасться впоратися зі своєю хворобою і повернутися до нормального життя. Нехай подарунок Кеті допоможе їй в цьому.

А що ти думаєш про цю історію? Поділися своєю точкою зору в коментарях.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

В перукарню прийшла 16-річна школярка, а майстер несподівано допомогла їй подолати зворобу