Новина століття! Перші леді Північної та Південної Кореї обіймались та тримались за руки.


Здається, зараз у світ відбуваються дуже важливі історичні події! На тлі важливих мирних переговорів дружини північнокорейського лідера Кім Чен Ина та президента Південної Кореї Мун Чже Іна 27 квітня 2018 року зустрілися вперше – і, здається, сподобались одна одній.

Дружина Кіма Чен Ина, Лі Сіль Чжу, перейшла через кордон у демілітаризованій зоні на південнокорейську територію для участі в самітному вечері з президентом Мун Чже Іном.

Перед тим, як сісти за стіл, вона коротко розмовляла з першою леді Південної Кореї Кім Джонсук, відзначивши першу в історії зустріч перших леді двох ворогуючих держав.

Після прибуття на укладення перемир’я в Панмунджум вона відправилася безпосередньо до будівлі з назвою “Мирний будинок” на південній стороні, де і була проведена вечеря.

На Лі Сіль Чжу (жінці Кім Чен Ина) було ніжний персиково-бежевий костюм західного крою. Достеменно невідомо, скільки років цій жінці, ЗМІ коливаються від 28 до 33. На 62-річній дружині лідера Південної Кореї були сукня і пальто пастельного блакитного кольору, які вона прикрасила фіолетовою брошкою. Виглядали перші леді дуже елегантно!

Мун та Кім провели історичний саміт вдень, після чого вони заявили, що Корея буде наполягати на трьохсторонніх переговорах, включаючи Вашингтон, або ж навіть чотиристоронні переговори, в тому числі Пекін. Це все потрібно для перетворення усного перемир’я в письмовий мирний договір і встановлення постійного миру на Корейському півострові.

Лідери країн погодились відкрити постійний офіс зв’язку в північнокорейському місті Каесонг, відновити тимчасове возз’єднання між родичами, відокремленими Корейською війною, розширити цивільні обміни та провести спільні спортивні та культурні заходи.

Але повернімось до вечірньої трапези лідерів країн.На банкеті подавалося швейцарське блюдо з тертої картоплі, щось на зразок наших дерунів. Кім Чен Ин в юності вчився в Швейцарії і дуже полюбив тамтешню кухню. Крім того він привіз з собою з Пхеньяна спеціальну гречану локшину ненмьон, аби пригостити сусідів.

Основними ж стравами на столі були традиційно рис та риба.

Іноземні видання стверджують, що перші леді двох корейських держав дуже мило спілкувались одна з одною і певно що залишились задоволеними після такого вечору. ЗМІ відзняли, як мило вони обіймаються та тримаються за ручки, коли покидають будівлю.

Якщо чесно, для нас, європейців, вони взагалі виглядають як мати з донькою. Цю приязнь видно неозброєним оком! Хтозна, можливо, нарешті ці переговори призведуть до припинення довготривалої війни на Корейському півострові, адже такі переговори відбулись вперше за 70 років.

А ти що думаєш з цього приводу?

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Новина століття! Перші леді Північної та Південної Кореї обіймались та тримались за руки.