Кейт Міддлтон і принц Вільям показали новонародженого сина.


У понеділок, 23 квітня Кенсінгтонський палац порадував всіх британців радісною новиною — у герцогині Кембриджської почалися пологи! Кейт доставили в лікарню Святої Марії, де вже все було підготовлено до появи королівського малюка.

В Англії сьогодні особливий день — 23 квітень відзначається День святого Георгія, якого вважають покровителем Британії. Хороший знак, чи не так? Раніше британські ЗМІ відзначали, що, якщо  королівський малюк народиться в цей день, це неймовірно підніме патріотичний дух. Ще б пак!

Так і сталося. Кенсінгтонський палац радий представити світові нового спадкоємця престолу — у Кейт Міддлтон і принца Вільяма народився син! Принц з’явився на світло о 11:01. Малюк важить 8 фунтів 7 унцій (3,8 кг).

Повідомляється, що герцогиня Кембриджська і хлопчик почувають себе прекрасно. Принц Вільям був присутній на пологах і підтримував дружину.

Старші діти герцогів Кембриджських теж з’явилися на світ в цій лікарні.

Не минуло й доби, а новонароджений малюк вже став зіркою — королівська сім’я вийшла привітатись з шанувальниками.

Кейт виглядала бездоганно, посміхалася і махала захопленому натовпу, ну а те, наскільки чарівний у неї малюк, і говорити не треба. Милуємося зворушливими фото!

Побажаємо міцного здоров’я малюкові і чудовій парі — герцогам Кембриджських. Всі наші теплі побажання летять сьогодні до них! Приєднуйся до привітань і ділись статтею з друзями.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Кейт Міддлтон і принц Вільям показали новонародженого сина.