Поглянувши на майбутнього зятя, жінка щось запідозрила. Теща пішла шукати старі світлини…


У минулому кожного з насзалишилася маса речей, подій і людей, яких ми вже практично не пам’ятаємо. З роками все змінюється, і пізнати знайому тобі десятки роки тому людину — завдання не з легких. Іноді, щоправда,«привіт з минулого» виявляється неймовірно доречним.

Взяти хоча б випадок Еда Савітта і Хайді Паркер, головних героїв нашої сьогоднішньої статті. Молоді закохані щосили готувалися до весілля, навіть не підозрюючи, що відкопала мати дівчини на фотографіях двадцятирічної давнини!

Закохані познайомилися в 2011 році. Ед і Хайді тоді ще були студентами.

Хлопець не знав, як користуватися сушильної машиною, і попросив поради у дівчини, яка в минулому році жила на цій квартирі. Коротка консультація переросла в повномасштабний роман!

За першою зустріччю пішла друга, потім третя. Незабаром студенти стали зустрічатися, а через чотири роки вирішили одружитися.

Родичі пари теж перезнайомилися між собою. Але якось раз під час сімейного обіду матері закоханих згадали давню історію …

Майбутня теща пригадала: коли Хайді було шість років, до неї залицявся одноліток по імені Ед. Малюки познайомилися на якомусь курорті, і два тижні відпочинку буквально не відходили одне від одного. Але потім відпустка закінчилася, і сім’ї діточок роз’їхалися по домівках.

Мати дівчини ніяк не могла забути ту давню історію. Прибувши додому, жінка підняла старі фотоальбоми і почали роздивлятись знімки.

Діставшись до потрібного сімейного архіву, майбутня теща ахнула. У маленькому хлопчику що стояв пліч-о-пліч з Хайді, вона впізнала нареченого доньки!

Як з’ясувалося пізніше, двадцять років тому сімейства Савітт і Паркер в один і той же період відпочивали на турецькому курорті Гумбет. Маленькі Ед і Хайді познайомилися там і твердо вирішили: дорослими вони обов’язково будуть разом. Батьки, ясна річ, сміялись з тієї дитячої закоханості.

Зрозуміло, через два тижні шляхи родин розійшлися. Савітти жили в Шеффілді, Паркери — у Лондоні.

З курортниками ні ті, ні інші відносин не підтримували. Однак доля все одно знайшла спосіб з’єднати закоханих, нехай і цілих 20 років по тому!

Після такого відкриття ні у кого не було сумнівів: Ед і Хайді самими небесами призначені одне для одного. Знахідка матері хлопця лише міцніше згуртувала пару. Всі друзі молодих в один голос стверджували: таких щасливих молодят вони ще не бачили!

А ти віриш в долю? Поділися своєю думкою в коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
2
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
3
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Поглянувши на майбутнього зятя, жінка щось запідозрила. Теща пішла шукати старі світлини…