Жахлива зачіска додавала їй років 20. За діло взявся перукар, і жінка перетворилась на богиню!


Ветеран американської армії Беліта Едвордс мріяла про те, щоб змінитись. Зіпсоване, сухе, пошкоджене фарбою волосся додавало їй років 20.

«У мене низька самооцінка, тому що я не турбуюсь про своє волосся, – зізналась вона в інтерв’ю. – Але я хочу виглядати гарно!»

Жінка сподівалась, що перетворення додасть їй сил та впевненості у собі. Також вона хотіла довести своїм дітям, що доглядає за собою і може виглядати на всі 100. Такі надії привели її до команди спеціалістів на чолі з Полом Мітчелом.

Він та його колеги безкоштовно роблять зачіски ветеранам армії США, а також бідним громадянам. Ось тільки подивись, що вони начаклували цього разу!

Браво професіоналам! Беліта розцвіла на очах, а з вдалим макіяжем та без окулярів вона виглядає неперевершено. Після таких змін жінку не впізнали навіть рідні діти.

«Я в захваті від свого волосся, кольору та стрижки», – так прокоментувала свій зовнішній вигляд Беліта. Глянь на неї, вона ж просто сяє від щастя!

От як зміна іміджу може вплинути на внутрішній стан людини. Обов’язково покажи це відео друзям, можливо для когось воно стане поштовхом до власних перетворень!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Жахлива зачіска додавала їй років 20. За діло взявся перукар, і жінка перетворилась на богиню!