Вона не хотіла йти на весілля доньки, почуваючи себе гидким каченям. На щастя, за справу взявся професіонал…


Деякі жінки з віком починають відчувати себе непривабливими, старими і нікому не потрібними. Правда, до того, як потраплять в руки до відомого американського стиліста Крістофера, більш відомого публіці під псевдонімом The Makeover Guy.

Цей чоловік перетворює кожну жінку, яка потрапляє до нього в салон, у справжню богиню. Так сталося і цього разу. Героїня нашого ролика, Бев, відчувала себе гидким каченям і соромилася подивитися зайвий раз в дзеркало.

У житті цієї жінки найближчим часом мали статись дві грандіозні події: 60-річчя і весілля доньки. Тому вона вирішила за будь яку ціну змінити стиль і потрапила, як то кажуть, в потрібні руки.

Крістофер, побачивши перед собою недоглянуту, скромну, невпевнену в собі жінку, відразу переконав її, що вона дуже приваблива. У стиліста відразу ж виникли асоціації з Меріл Стріп, тому він зробив все можливе, щоб Бев виглядала на всі сто.

 

У наступної гості Крістофера виявилась жахлива алергія на фарбу для волосся. Тому умільцю довелося неабияк попрацювати над довжиною і формою волосся, щоб Сенді Міллер виглядала на років 20 молодшою. І йому це вдалося!

«Це саме те, що я хотіла! Я навіть не показувала йому картинку і не говорила про те, як я це бачу. Він прочитав мої думки!»– ділиться своїми враженнями на камеру захоплена клієнтка.

 

А Лора проїхала півкраїни, аби Кріс поворожив над її волоссям. Якщо ти думаєш, що коротка стрижка зовсім не пасує жінкам з квадратною формою обличчя, то сильно помиляєшся. Тільки поглянь на це перетворення!

 

Як бачиш, в гості до умільця Крістофера мріють потрапити багато жінок в США. Вони заповнюють спеціальні анкети, діляться в них своїми жалісливими історіями і переживаннями, проходять кастинги. Однак результат точно вартий всіх зусиль, адже від цього перукаря виходять тільки зі сльозами радості на очах …

Цікаво, а в нашій країні є такі ж умільці? Хотілося б потрапити до такого хоч раз. Ділись цими надихаючими відео з друзями!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вона не хотіла йти на весілля доньки, почуваючи себе гидким каченям. На щастя, за справу взявся професіонал…