Ця дівчина з ляльковою зовнішністю лякає перехожих. Але варто їм дізнатися її секрет…


Не обов’язково бути акторкою за професією, щоб вміти перевтілюватися в будь-якого з персонажів. Головне, як завжди, бажання, трохи фантазії, розуму і майстерності.

Проміс Таманг Фан творить зі своїм обличчям щось неймовірне. Завдяки мистецтву макіяжу ця азіатка легко перетворюється в будь-яких зірок шоу-бізнесу, причому робить це на високому рівні.

Поки фанати книг про Гаррі Поттера мріють про зміни зовнішності за помахом чарівної палички, Таманг Фан з Непалу вже давно освоїла цю майстерність самостійно.

Визнана в інтернеті гуру макіяжу, вона всього лише за допомогою косметики і аксесуарів здатна перевтілитися в кого завгодно: хоч в зірку екрану, хоч в героя з мультфільму, хоч в персонажа коміксу або аніме.

Дівчина-трансформер, дівчина-хамелеон – такі прізвиська вже міцно закріпилися за Таманг Фан.

До речі, ця талановита дівчина перевтілюється навіть в чоловіків! У мережі у Таманг Фан є багато фан-клубів, груп, присвячених урокам макіяжу, для яких дівчина записує майстер-класи, де покроково показує, як перетворитися в ту чи іншу людину.

Пропонуємо твоїй увазі один з таких відеороликів!

 

На сторінку дівчини в Інстаграмі підписалася вже армія шанувальників. Всі фанати творчості талановитої дівчини не втомлюються дивуватися її майстерності.

Як бачиш, не обов’язково бути магом, щоб вміти перевтілюватися. І Проміс Таманг Фан явний тому доказ. Якщо у тебе є мрія – бери і роби. А Таманг ми бажаємо багато натхнення, аби і надалі радувала своїх шанувальників.

Як тобі така майстерність? Поділися враженнями в коментарях!


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ця дівчина з ляльковою зовнішністю лякає перехожих. Але варто їм дізнатися її секрет…