Коли дочка закінчила ремонт у хрущовці, батьки не повірили своїм очам!


Коли в одній кімнаті крихітної квартири тісниться ціла сім’я, а коштів для переїзду в житло побільше немає, можна спробувати зробити зі старої хрущовки затишну квартирку, де кожен знайде місце для себе. Наша героїня так і поступила!

Ми пропонуємо тобі подивитися, що у неї вийшло.

Ремонт господиня почала з наболілого — великої кімнати, яка була вітальнею, спальнею батьків і куточком для дівчини одночасно.

Довелося пожертвувати розмірами вітальні, але це було того варте, адже у дівчини з’явилася своя кімнатка! Та й вітальня, за словами господарів, стала набагато затишніше.

Коли ремонт дійшов до кухні, то ролина вирішила не позбавлятися від старих меблів, а лише освіжила інтер’єр деталями і розширила його функціональні можливості.

Лоджію ремонт теж не обійшов стороною: вийшов цілком пристойний кабінет. Дуже раціональне використання простору, як на мене!

А ось і передпокій — візитна картка господині. Затишний передпокій, як вважає дівчина, підніме настрій кожному гостю і подарує порцію позитиву на весь день!

В цілому, родина щаслива, адже тепер квартира стала набагато затишніше і у кожного члена сім’ї є місце, де можна усамітнитися. А це важливо!

Сподіваємося, такий досвід надихне і тебе щось змінити. Адже чудеса потрібно творити своїми руками.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Коли дочка закінчила ремонт у хрущовці, батьки не повірили своїм очам!