Журі обрало переможців Sony World Photography Awards: 15 запаморочливо красивих фото.


З кожним роком люди роблять все більше фотографій. Це пов’язано з тим, що пристрої для зйомки стають доступнішими. Разом з цим зростає конкуренція і в середовищі фотографів. Це дозволяє нам насолоджуватися ще більш якісними знімками на кожному наступному конкурсі фотографів.

І сьогодні нам кортить розповісти про кращі з кращих фотографій конкурсу Sony World Photography Awards в 2018 році. Журі вже визначилося з переможцями, і нам залишається тільки насолодитисяпрекрасними знімками від найталановитіших фотографів.

Фотографом року стала британка Еліс Томлінсон з серією робіт Ex-Voto. Журі високо оцінило її роботу за відмінне виконання, технічну перевагу і чуттєву ілюстрацію паломництва як подорожі, повного відкриттів і жертовності вищій силі.

Крім проекту Томлінсон, в списку кращих робіт конкурсу також виявилися знімки-призери 10 тематичних категорій: «Портрети», «Архітектура», «Проблеми сучасності», «Новини», «Відкриття», «Природа», «Пейзажі», «Спорт» , «Креатив» та «Предметна зйомка». З усіма роботами переможців можна ознайомитися на сайті Sony World Photography Awards.

Також серед переможців —  українка Марія Петренко.

Марія Петренко зайняла 3-е місце в професійному конкурсі в категорії «Відкриття».

Sony World Photography Awards, створений Всесвітньою організацією фотографії, є найрізноплановішим конкурсом для фотографів у світі. 11-й рік премії став рекордним за кількістю заявок — було отримано 320 000 конкурсних робіт, що представляють кращі в світі сучасні фотографії минулого року, з більш ніж 200 країн і регіонів.

Роботи переможців покажуть в рамках Всесвітньої виставки фотографії Sony World Photography Awards 2018 у Сомерсет-Хаус в Лондоні.

А яка фотографія вразила тебе найбільше? Поділися думкою в коментарях. А також поділися статтею з друзями.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Журі обрало переможців Sony World Photography Awards: 15 запаморочливо красивих фото.