Шоу “Холостячка”: 7 фактів про обранця Ксенії Мішиної — коміка Олександра Еллерта.


18 грудня, відбувся фінал шоу “Холостячка”, де зірка серіалу “Кріпосна” Ксенія Мішина обрала свого коханого — автора студії «Квартал 95» Олександра Еллерта.

Редакція Популярне пропонує читачам добірку фактів про 34-річного обранця української акторки.

1. Еллерт народився в сім’ї військового та вчительки в Іркутській області (Росія). Згодом родина повернулася до України в місто Харцизьк, що на Донеччині. Наразі Еллерт живе в Києві, де будує успішну кар’єру коміка.


2. Цікаво, що у Еллерта є 12-річна дочка Еля і він був двічі одруженим. Dперше комік пішов під вінець ще студентом 2007 року.Вдруге Саша одружився у 2014 році на подрузі, з якою до цього дружив 6 років. Однак дружити у них виходило краще, ніж будувати сім’ю.

3. Декілька років тому Олександр прийшов на шоу “Розсміши коміка”, де разом з другом виграв 100 тисяч гривень. Невдовзі гумориста запросили на роботу до студії “Квартал 95”, де він працює сценаристом. Крім “Кварталу 95” і “Ліги сміху”, чоловік є професійним ведучим заходів.

4. На шоу майбутній переможець прийшов разом із другом, півфіналістом “Холостячки” Андрієм Рибаком.

5. До початку шоу, коли Еллерт лише дізнався, хто саме стане учасницею, почав публікувати кумедні Instagram-stories, де зображав Ксенію та себе разом. Так майбутня пара і познайомилася.

6. У Олександра є приголомшливий досвід роботи на точковому зварюванні. Він робив запчастини для автомобілів ВАЗ.

7. За словами Олександра Еллерта, почуття до Ксенії Мішиної з’явились лише на 5 тижні шоу: “Можливо, вплинула зміна декорацій, або пройшли перші 4 тижні мого мозкового штурму і віри або невіри в неї як холостячку або актрису реаліті «Холостячка». Напевно, все ж повірив, що все-таки вона не грає”.

Деякі фанати розкритикували вибір Ксенії Мішиної у фіналі шоу , мовляв, що їй треба було обирати іншого фіналіста – Олексія Тригубенка.

Зокрема, Оля Полякова заявила, що певно Мішиній подобаються американські гірки. А як особисто вам обранець Ксенії Мішиної? Напишіть свою відповідь у коментарях.

 

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
3
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
1
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
3
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
3
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Шоу “Холостячка”: 7 фактів про обранця Ксенії Мішиної — коміка Олександра Еллерта.