Переможець «Х-Фактора» схуд. Тепер його не впізнати!


Зараз стало модним худнути. Здоровий спосіб життя, правильне харчування, сон, фізичні навантаження — люди намагаються дотримуватися елементарних правил.

Олександр Порядинський запам’ятався всім 15-річним пухким підлітком з неймовірними вокальними даними. Він став переможцем четвертого сезону шоу «Х-Фактор».

За останні роки Саша показав приголомшливий результат схуднення, скинувши 70 кг. Він активно почав займатися спортом і захоплюватися екстримом.

Зовсім недавно співак виступив у ролі моделі у стильній фотосесії для ательє «Імператорський кравець» в Києві, в якому шили костюми для семи очільників держави, в тому числі для трьох президентів України.

Вартість костюма починається від 1 100 доларів, а найдорожчий костюм, який доводилося шити власнику ательє, кравцеві Стіву Кріплані, оцінюється в 30 тисяч доларів.

Власника ательє і відомого іміджмейкера Стіва надихнули зміни, які відбулися з Олександром за останній рік. Колись співак був вгодованим підлітком, а зараз це зовсім інша людина.

«Я люблю цілеспрямованих людей, і мені здається, Саша саме такий. Як іміджмейкер, можу сказати, що йому дуже пасує класичний стиль», — розповів Стів.

Олександра такий досвід надихнув, і тепер він більш ретельно ставиться до вибору свого гардеробу.

«По-перше, я дуже радий знайомству зі Стівом! Тепер я знаю, які моделі і кольори мені підходять. Мені через особливості фігури дуже важко часом підібрати ідеальний костюм, тому шити на замовлення — це вихід.

А тут важливо те, що ще на етапі зняття мірок ти можеш вибрати всі складові майбутнього костюма: від кольору тканини і підкладки до ґудзиків і ниток.

Виступати в речах від ательє, де обслуговуються президенти, подвійно приємно. Під час зйомок я намагався уявити себе президентом, щоб краще вжитися в роль. У таких костюмах самооцінка, дійсно, підвищується», — повідав артист.

Варто відзначити, що в ательє «Імператорський кравець» шилися аостюми для багатьох відомих особистостей, імена яких тримаються в таємниці. Серед зразків з десяти тисяч тканин тут можна знайти найдорожчу у світі — з діамантовою крихтою і нитками зі справжнього золота.

Особливістю ательє є те, що всі костюми шиються за індивідуальними мірками. А на готовий виріб наноситься ім’я замовника — колір і розмір шрифту обумовлюються з кожним клієнтом окремо.

За рейтингом компанія входить у топ-10 кращих ательє світу. Це єдине в Києві ательє з довічною гарантією. Також тут безкоштовно здійснюється видозміна костюма, якщо замовник набрав вагу або схуд.

Олександр Порядинський має надзвичайну силу волі. Схуднути за короткий термін на 70 кг  —  це не кожному під силу. Але бажання і завзятість творять чудеса.

Ти здивований таким схудненням співака? Пиши свої думки з цього приводу під статтею.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
1
Химерний
Подобається Подобається
5
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
4
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Переможець «Х-Фактора» схуд. Тепер його не впізнати!