Пара всиновила 12-річного хлопчика. Але, дізнавшись про нього більше, вони змінили рішення.


Як не сумно це усвідомлювати, але в світі є величезна кількість сімей, які бажають завести дитину, але з різних причин у них це не виходить. Серед них жителі Аргентини Клаудіо Коккалон і Маріела Ржепескі.

Після довгих походів по лікарях, які не дали належного результату, пара зважилася на штучне запліднення. На жаль, цей варіант теж не спрацював. Тоді Клаудіо і Маріела задумалися про те, щоб стати прийомними батьками.

Але і тут не все було так просто. Минуло цілих 10 років, поки до пари прийшло повідомлення про те, що вони можуть усиновити дитину. Пара вибрала 12-річного хлопчика на ім’я Хуліо.

Хлопець буквально вкрав серця Маріели і Клаудіо. Правда, виявилося, що у нього є четверо молодших братів і сестер. Хуліо регулярно розповідав про них, і його нові батьки просто не могли не дозволити приходити хлопцям в гості.

Згодом Маріела і Клаудіо зрозуміли, що цю сімейку не можна розлучати. Вони зважилися взяти в свою тепер уже велику родину всіх молодших братів і сестер Хуліо.

Напевно, складно уявити собі більш щасливе закінчення цієї історії. Залишається тільки побажати цій дружній сімейці залишатися такими ж відданими і дружніми.

Якщо цей матеріал припав тобі до душі, неодмінно поділися ним зі своїми друзями і знайомими, використовуючи соціальні мережі!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Пара всиновила 12-річного хлопчика. Але, дізнавшись про нього більше, вони змінили рішення.