Винахідник Валентин Фречка виготовив першу промислову партію паперу з опалого листя (відео)


Український винахідник паперу з опалого листя RE-leaf PAPER Валентин Фречка з Закарпаття випустив першу промислову партію паперу об’ємом 1,5 тонни .

Раніше ми розповідали вам про українського школяра Валентина Фречку, який розробив унікальну технологію виготовлення паперу з опалого листя RE-leaf PAPER. Весь цей час молодий інвентор використовував з користю та вдосконалював технологію. Довівши свій проект до виробництва першої промислової партії переробленого паперу об’ємом 1,5 тонни.

Роботи проводилися на базі Житомирського картонного комбінату, а результатом стала партія паперу щільністю 90 г/м2 і 100 г/м2, товщиною 0,2 мм, зі значенням продавлювання 285 кПа.

З цієї партії паперу автори проекту збираються виготовити тестові зразки паперових пакетів і посуду, а також картону. Вони відзначили, що з урахуванням складності процесу їм вдалося досягти ідеальних параметрів, які відображають весь спектр можливостей листяного волокна.

Основною метою свого проекту Валентин Фречка вважає поліпшення паперово-целюлозної промисловості, а також можливість утилізації опалого листя.

Ідея виготовити папір з опалого листя виникла у нього під час підготовки до одного з конкурсів, де необхідно було представити інноваційне дослідження.

Зі своїм науковим керівником Ольгою Сабадош школяр рік збирав опале листя з різних дерев – берези, верби, дуба і граба. Після цього листя сортували і розкладали в бокси, де відбувалися певні хімічні процеси. В результаті дослідники отримали целюлозу, а кінцевим варіантом став висушений аркуш паперу.

Раніше Валентин Фречка завдяки своєму проекту RE-leaf PAPER отримав «золото» на Міжнародній олімпіаді з екології в Кенії, Олімпіаді геніїв у США, а також став фіналістом фестивалю інновацій МОН.

Джерело: Валентин Фречка

Хочеш якісний піар свого блогу чи медіа? Тобі на PRposting

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
6
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Винахідник Валентин Фречка виготовив першу промислову партію паперу з опалого листя (відео)