7 ознак якісної доставки суші, якій можна довіряти на 100 %


Японську кухню любить більшість населення і наших міст, але готувати такі страви в домашніх умовах – це заняття лише для захоплених людей, у яких є багато вільного часу та ентузіазм.

Тому якщо шлунок просить суші або ролів, то простіше або відправитися в найближчий ресторан, або замовити ці страви додрму. До складу делікатесів часто входить сира риба і морепродукти, а тому їхня свіжість не тільки безпосередньо впливає на якість готового продукту, але і на здоров’я того, хто його cпоживає.Якщо живеш у Харкові, рекомендуємо звернутись сюди https://yaki.kh.ua

Ознаки якісної доставки суші

1. Рис повинен бути білим і зберігати достатню кількість вологи. Сухі зернятка, що розсипаються на очах, говорять про те, що в процесі приготування була допущена помилка. При цьому рис необов’язково буде теплим. Багато ресторанів перед початком роботи готують велику порцію і потім зберігають заготовку.

2. Хороший спосіб перевірити якість суші – це обнюхати отриману вечерю чи обід. Свіжа риба не повинна мати ніякого запаху.

3. Якщо нюх нічого не підказує, варто уважно оглянути саму їжу. Риба повинна мати ніжний блиск, трохи просвічувати і, головне, не мати ніякого нальоту або молочногослизу. Поверхня зрізів повинна бути рівною, без виїмок.

4. Якщо мова йде про тунець, то колір м’яса не зможе нічого підказати. Філе цієї риби часто обробляють окисом вуглецю для додання більш насиченого відтінку. А ось коли шматочки по краях стають коричневими, суші варто відправити на смітник.

5. Свіже м’ясо будь-якої риби повинно бути щільним і пружним. При натисканні на поверхню не повинно залишатись виїмки, а саме філе пружинить під пальцями.

6. Вологі листя норі теж свідчать про те, що страва несвіжа. Листя повинно бути хрусткими.

7. Недоїдені суші можна зберігати в вакуумному контейнері в холодильнику приблизно протягом доби. Хоча смак цих ласощів буде вже не той. А ось відправляти японські страви в морозильник не слід. Може вони і не стануть отрутою, але точно стануть неїстивними.

Обирай тільки найкращі доставки суші, яким довіряєш. Бережи здоров’я!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

7 ознак якісної доставки суші, якій можна довіряти на 100 %