10 ознак розумних людей


Нещодавно у відомого блогера та журналіста Юрія Дудя вийшов документальний фільм про Силіконову долину в США. Що об’єднує всіх цих людей, що працюють там? Насамперед, спосіб мислення та спільні цінності — вони не заробляють гроші заради збагачення чи золотих унітазів.

Чи вважаєте ви себе розумнішими за інших? Будьте щирі, хто не хоче бути розумніший за всіх? Звичайно, ми також хочемо бути розумнішими, тому ми намагаємося з’ясувати, хто ж справжній розумник у якого ми могли б повчитися. У редакції Популярне є відповідь на рахунок того, як визначити, що хтось розумний, а хтось – ні.

Ось 10 ознак розумних людей

1) Вони не говорять так багато, як роблять. З тієї простої причини, що вони знають, що тільки слухаючи інших, вони стають розумнішими.

2) Вони знають безліч інших речей, ніж просто ті, на яких спеціалізуються. Їхня обдарованість полягає в тому, що вони постійно мають інтерес до того, чим займаються інші.

View this post on Instagram

📌 Про того, хто завжди носив чорний гольф, звичайні джинси та кросівки ⠀ 💡 Сьогодні мова піде про a visionary leader who change the world – Стіва Джобса. ⠀ Мало хто знає, що ім’я Стіва Джобса можна знайти не лише на шпальтах журналу FORBES, але і в Книзі Рекордів Гіннеса не завдяки своїм величезним доходам, а як директора з найменшою заробітною платою – за документами, вона становила лише 1 дол. США на рік. ⠀ Свою кар’єру в IT- індустрії він почав в 12 років, в компанії Hewlett-Packard, потім деякий час працював у ігровій компанії Ayari. Далі він став одним із засновників Pixar – більш знану в той час як Graphics Group. ⠀ Натхненням Стіва Джобса була група The Beatles. За його словами, бізнес – це великі справи, які не здійснюються поодинці, вони завжди є досягненням команди. Четверо хлопців врівноважували один одного і результат виявився більше, ніж сума складових. ⠀ З дитинства Джобс вів здоровий образ життя та був послідовником ідеї фрукторіанства. Він вірив, що людина може повноцінно існувати, харчуючись одними фруктами, в його випадку це були яблука. ⠀ Джобс був звільнений з власної компанії директором Pepsi Джоном Скаллі, який сказав, що він занадто молодий для керівника. Стів Джобс не склав руки та запустив створення нового проекту NeXT, яке згодом придбала компанія Apple та він зміг повернутися до виконання своїх обов’язків. ⠀ 🔔 Remember: «Працювати потрібно не 12 годин, а головою». . #imp_oсобистість #стівджобс #imp_ua

A post shared by Інститут Молодіжного Розвитку (@imp_ua) on

3) Вони зі спритністю жонглюють роботою, місцем проживання і своїми особистими інтересами. І при цьому ніколи не втомлюються, тримаючи цей баланс. Коли вони жонглюють, у них якось виходить справлятися на всі 100% з тим, чим вони зайняті, одночасно і відразу по всіх фронтах.

4) Вони підживлюють себе актуальною інформацією. Вони, не завжди, але частіше переглядають стрічки соціальних мереж і популярних сайтів, щоб повз них не пройшла актуальна інформація, вони вловлюють світові тренди і настрої суспільства.

5) Навіть, коли все в їх житті йде шкереберть – вони будуть посміхатися. Розумні люди ніколи не будуть приголомшені чимось, тому що їх розумні мізки дарують їм варіанти розвитку подій швидше, ніж може статися що-небудь погане.

6) Вони знають, що зазвичай вони найрозумніші люди в кімнаті, але вони не витрачають свій час доводити це. Замість цього, вони зроблять все, якщо бачать, що можуть зробити кого-небудь в кімнаті таким же розумним, як і вони.

7) Якщо вони керівники, вони зроблять все можливе, щоб люди, які з ними працюють, ставали розумнішими, більш товариськими, ніж вони в своєму колективі. Вони не є загрозою, так як знають, що наявність розуму – це синергетика. З цієї ж причини вони намагаються переконатися в тому, що їхні співробітники розумніші, ніж вони.

8) Вони мають приховані навички, які ніколи не показують до тих пір, поки їм це не буде потрібно. Вони не потребують того, щоб показувати всі свої можливості, щоб довести, що вони краще за інших.

9) Вони можуть мати або не мати дорогої освіти. Коли вони поруч з вами, ви ніколи не дізнаєтеся, яка в них освіта доти, поки не відкриєте їх резюме.

10) Вони ніколи, ніколи і ні за яких обставин не зроблять вас дурнем, навіть якщо їм це буде просто зробити. Вони навчилися на гіркому досвіді, що роблячи когось дурнем – вони самі виглядають безглуздо.

Тепер ви знаєте ознаки розумної людини. Якщо ви хочете бути одним з них, прийміть думку від неголеного буддиста в поношених джинсах, геніального Стіва Джобса: “Все, що ми бачимо навколо, створено людьми, не розумнішими за нас самих. Ми здатні змінювати речі, впливати на них і створювати нове”.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

10 ознак розумних людей