Нещасний випадок закоханої пари через селфі в Португалії


Сучасні технології створювалися для того, щоб полегшити людині життя і убезпечити її від безлічі загроз. Коли я читаю новини про номінантів на Премію Дарвіна, розумію, що якщо у людини все погано з головою, то її не врятують навіть найновіші роботи-андроїди.

Одним з найнебезпечніших трендів сучасності, який, здавалося б, абсолютно нешкідливий, стало селфі. Скільки вже разів люди гинули безглуздо, намагаючись сфотографувати себе в небезпечній ситуації або на забороненій території.

Наша історія також пов’язана зі нещасливими селфі. Вона про 37-річну британку Луїзу Бенсон і 33-річного австралійця Майкла Кернса. Пару місяців назад парочка вирішила об’їздити весь світ в пошуках пригод, але їх подорож закінчилася в мальовничому передмісті Лісабона, Ерісейра.

Вони прибули до Португалії, щоб погуляти на весіллі своїх друзів, але щось пішло не так. У ніч на 12 червня Луїза і Кернс після довгого і урочистого дня продовжували пити прекрасне португальське вино. Приблизно о 4 годині ранку друзі бачили, як вони пішли, щоб, ймовірно, усамітнитися, а в 5 ранку захмелілі гості чули крик з боку моря.

О 6 годині ранку місцеві рибалки, як завжди, вийшли на пляж, щоб перевірити сітки, і виявили тіла двох іноземців. Вони відразу зметикували: люди впали зі скелі, що знаходиться на висоті 30 метрів від рівня землі.

Місцеві поліцейські після прибуття зробили висновок, що це звичайний нещасний випадок. Туристи люблять робити селфі на фоні мальовничої місцевості. Луїзу і Кернса погубила необережність.

Сім’ї загиблих не вірять у випадковість події. Їх також не влаштовує недбалість, з якою поліція підійшла до розслідування. Примітно, що у Луїзи в руці був виявлений жмут волосся. Її мати поскаржилася журналістам, що полісмени навіть не опитали свідків, вони не зацікавилися показаннями одного з гостей, який чув крик.
Батько Кернса, Білл, завявив, що вимагає відповідей: «Мій хлопчик був неограненним алмазом в золотій оправі, а Луїза красунею від природи. Вони заслуговують належного розслідування!»

Начальник португальської служби порятунку Руї Перейра де Терра залишився непохитний: «Туристи просто-напросто робили селфі. Це всього лише нещасний випадок».

Історія набула широкого розголосу в інтернеті завдяки популярності Луїзи і Кернса в соціальних мережах. Користувачі навперебій висувають теорії про навмисне вбивство, причасті потойбічних сил або вбивство з необережності.

Один зі свідків заявив, що за пару годин до смерті Луїзи і Кернса бачив, як вони випивали з якимось незнайомцем. Біда в тому, що свідок у той момент був настільки п’яний, що зовсім не пам’ятає подробиць і не впевнений в своїх свідченнях.

Деякі з користувачів інтернету і зовсім стали насміхатися над нещасною парою, називаючи їх дурнями за те, що вони додумалися робити селфі в такому небезпечному місці.

Один з коментаторів зазначив, що це далеко не перший випадок смерті під час продукування селфі. Він навів статистику, в якій значиться, що в 2016 році 28 осіб загинуло, роблячи селфі, в 2017-му вже 67. Тенденція лякає.

Чи була ця ситуація випадковістю чи ні, нам всім варто винести з неї урок. Ні в якому разі не можна вирушати на пошук пригод в стані алкогольного сп’яніння. Круті обриви, автотранспорт, навіть собаки можуть бути досить небезпечні для нетверезої людини.

Дуже шкода, що Луїза і Кернс загинули так рано. У них було ще все життя попереду, яке б вони провели разом, досліджуючи світ і радуючи друзів новими фотографіями. Схоже, що саме пристрасть до фотографування і погубила їх.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нещасний випадок закоханої пари через селфі в Португалії