Дівчина виклала селфі з подругою. Слідчий враз знайшов зачіпку до розкритя вбивства…


Кажуть, що жіночої дружби не існує. Намагаючись розібратись в цій історії, ми почали у цьому впевнюватись!

Дві подруги, 21-річна Роуз Антуан і 18-річна Бріттні Гаргола, були нерозлийвода до одного трагічного випадку. Одного дня бездиханне тіло Бріттні знайшли біля дороги в місті Саскачеван, Канада. Поліцейські не могли розкрити вбивство протягом двох років, поки не звернули увагу на останнє селфі дівчат.

На місці злочину знайшли пояс, яким передбачуваний вбивця задушив дівчину. Спочатку Роуз Антуан допитували як свідка, і вона розповіла, що в той день попрощалася з подругою і відправилася відвідати дядька, а Бріттні поїхала з незнайомим чоловіком.

Все це не більше ніж брехня, вбивця продумавкожен крок наперед. «Як ти? Від тебе немає звісток, сподіваюся, ти в порядку і дісталась додому», — написала Роуз в особистому повідомленні Бріттні наступного дня після вбивства. Вона також попросила дядька створити неправдиве алібі.

Лише через два роки поліцейські ретельно оглянули передсмертне селфі Бріттні і помітили, що пояс Роуз повністю збігається з тим, який знайшли на місці злочину. Підозрювану негайно викликали на допит, і та в усьому зізналася.

 

«Я ніколи себе не прощу. Ніякі слова не повернуть її до життя, мені дуже шкода. Цього не повинно було статися…», — каялася Роуз в суді. Вона не заперечувала своєї провини, але не пам’ятає, як скоїла вбивство. За її словами, в той день подруги були під впливом речовин і між ними виникла перепалка.

За співпрацю зі слідством і щиросерде визнання слідчі пом“якшили покарання для Роуз — її засудили до 7 років позбавлення волі. Ось як закінчилася історія дружби нерозлучних подруг…

Дівчина заплутала слідство і діяла дуже обережно, але від покарання втекти не вдалося. Після цього вір своїм друзям…

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дівчина виклала селфі з подругою. Слідчий враз знайшов зачіпку до розкритя вбивства…