Яку пісню співав Фредді Мерк’юрі за годину до смерті


Фредді Мерк’юрі був, є і буде одним з найвідоміших музикантів за всю історію людства. У 1991 році він пішов з життя, причина цього – СНІД. Свого часу співак був чи не першою публічною людиною, що загинула від цього моторошного вірусу.

Але навіть дізнавшись від лікарів про страшний діагноз, Фредді не кинув кар’єри, як зробило б, напевно, багато на його місці, а, навпаки, почав працювати в шаленому темпі.

Остання пісня Фредді Мерк’юрі

Один з його найближчих друзів і колег згадує: «Фредді сказав мені: “Напиши мені, напиши мені що завгодно. Я знаю, що мені недовго залишилося. Пиши мені слова, пиши мені музику. Я все заспіваю, а потім робіть, що хочете. Головне – закінчить … “»

Денис Річардс, продюсер Фредді, згадує, що музикант був у важкому стані, фактично при смерті, але все одно приходив до студії записати прощальну пісню – «Mother love» ( «Материнська любов»). Оскільки часу залишалося дуже мало, вирішили записати хіт без аранжувальника, з драм-машиною.

У цій пісні Фредді взяв таку неймовірну ноту, що у слухачів досі мурашки по шкірі біжать при її прослуховуванні. Він заспівав до останнього куплету, а потім сказав: «Я більше не можу, зараз я трохи відпочину і ми закінчимо». Більше Мерк’юрі в студію звукозапису не з’явився …

«Я не хочу спати з тобою,

І пристрасть мені також не потрібна,

Мені не потрібен бурхливий роман,

Щоб я відчув, що моє життя має сенс.

Все, що я хочу, це комфорт і турбота.

Мені просто потрібно, щоб моя жінка дарувала мені ніжну

Материнську любов…»

 

Останній куплет пісні «Mother love» доспівав Брайан Мей. У такому вигляді вона увійшла в альбом «Made in Heaven» групи Queen, випущеному в 1995 році.

Якщо тобі сподобалася остання пісня, записана Фредді Мерк’юрі за життя, обов’язково поділися статтею з друзями в соціальних мережах. Цей музикант гідний того, щоб про нього пам’ятали!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Яку пісню співав Фредді Мерк’юрі за годину до смерті