Охоронець Майкла Джексона: «Перед смертю він страждав на манію переслідування».


Доля короля поп-музики Майкла Джексона досі вкрита завісою таємниці. З його ім’ям ще за життя було пов’язано безліч скандалів, а після смерті зірки стали множитися теорії змови, що пояснюють раптову загибель чоловіка.

Багато з його шанувальників переконані, що Майкла «прибрали» високопоставлені вороги, що давно планували усунути незручного для них виконавця. Дехто й зовсім вірить, ніби співак живий.

Смерть свою музикант, мовляв, інсценував, оскільки втомився від поганої слави. Але охоронець Джексона думає, що знає справжню причину загибелі зоряного клієнта!

В останні роки життя королю поп-музики доводилося несолодко. Постійний стрес зводив чоловіка з розуму. Через звинувачення в педофілії Майкл ледь не став банкрутом, його банківський рахунок практично спорожнів. До того ж здоров’я співака було підірване ускладненнями після пластичних операцій.

Недоброзичливці розповідали, ніби Джексон ледь не придбав рак шкіри, намагаючись за допомогою хірургів стати білим. Сам музикант все заперечував, пояснюючи ситуацію генетичним захворюванням вітіліго.
Як би там не було, в останні роки життя виконавець майже не виходив на сонце, а в крайніх випадках одягав широкі плащі і користувався парасолькою.

Зрозуміло, Майкл зізнавався лише в малій частці від істинного числа зроблених їм пластичних операцій. Однак лікарі зараз вважають, що вразливим до сонячного світла співака зробило саме вітіліго.

Друзі Джексона знали, що зробило з ним важке дитинство і вплив тирана-батька. Сором’язливий і скромний Майкл буквально божеволів від постійної галасу, наполегливої уваги папараці і гучних судових процесів. Все це страшно виснажувало музиканта.

В останній свій тур чоловік збирався відправитися заради благополуччя дітей. Король поп-музики був по вуха в боргах, але мріяв забезпечити власним нащадкам гідне майбутнє.

А для цього потрібно було виступати. На жаль, параноя змусила його смертельно боятися виходу на сцену.
Колишній охоронець Майкла Метт Фіддс розповідає, що музикант вірив: на концерті його неминуче уб’ють. Нещасний збирався надіти на виступ куленепробивний жилет, хоч і сумнівався, що той зможе допомогти.

Разом з друзями охоронець намагався довести музиканту: на концерті все буде добре. Сам чоловік, до слова, вважав, що ніяка небезпека Джексону не загрожує.

Фіддса більше лякала страшна худоба Майкла. Останній раз Метт бачив свого наймача за кілька днів до його смерті. Фахівця вразило, наскільки кощавим здавався Джексон.

Співак був гіперактивним, але стверджував, що у його особистого лікаря знайдуться особливі таблетки. Медикаменти, мовляв, точно допомогли б Майклу заспокоїтися і виступити гідно.

Фіддс впевнений, що співак дійсно помер від передозування. Втім, охоронець вважає: Джексон вже був не жилець. Патологоанатоми жахнулися.

За їх словами, музикант переніс 13 пластичних операцій, на руках у нещасного було безліч слідів від ін’єкцій, а в шлунку – одні лише таблетки. Крім того, Джексон був жахливо виснажений. При зрості 178 сантиметрів важив співак лише 51 кілограм!

Безумовно, Майкл був великим музикантом. Однак при всьому його неймовірному дару і величезному багатству знайти щастя в житті Джексону не вдалося.

Але ж свого часу суспільство бачило в співаці звичайного педофіла. Одні знахідки на його особистому ранчо чого варті!

Лише після смерті Майкла з’ясувалося: музиканта просто обмовили. «Нещасна, хвора, самотня доросла дитина», – пишуть фанати про Джексона. І, треба визнати, багато в чому вони мають рацію.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
3
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Охоронець Майкла Джексона: «Перед смертю він страждав на манію переслідування».