Особисті портрети Фріди Кало, зняті її найкращою подругою.


Її називали Сальвадором Далі у спідниці, при цьому у мексиканської художниці був індивідуальний стиль малювання, який робив її роботи незвичайними і особливими.

Фріда Кало народилася в передмісті Мехіко. Її мама була суворою католичкою, тому іноді була жорсткою по відношенню до чоловіка і дітей. У дівчинки були теплі відносини з татом.

В 6 років дитина перенесла поліомієліт. Хвороба залишила непоправні наслідки: права нога Фріди була тонше і коротше від лівої. Вона дуже страждала через це, однолітки глузували з неї і називали «дерев’яною ногою».

Фріда одягала по три панчохи на одну ногу, носила довгі спідниці та брюки, щоб приховати цей недолік.

У 17 років дівчина зіткнулася з ще одним випробуванням. Вона їхала в автобусі, який зіткнувся з трамваєм. В результаті цієї аварії у Фріди були множинні переломи, а гострий металевий поручень проткнув її тіло наскрізь. Два роки дівчина була прикута до ліжка. Її розрадою стало малювання.

У 1930 році вона вийшла заміж за мексиканського художника Дієго Рівера, який був старший за неї на 21 років. Дітей у них не було: позначилися наслідки аварії.

Одного разу до них в гості прийшла Люсьєн Блох, яка також була живописцем. Вона запропонувала Дієго свою допомогу в якості асистентки. Так почалася дружба між двома талановитими жінками. Хоча спочатку Фріді не сподобалася Люсьєн.

Ця дружба виявилася і в творчості: пропонуємо твоїй увазі фотографії Фріди Кало, які були зроблені її подругою.

Оцінючий погляд, 1932 рік

Фріда біля кактуса, 1932 рік

Фріда біля вікна в Детройті, 1932 рік

Портрет з портретом, 1931 рік

Унікальний стиль, 1935 рік

Незакінчена робота, 1933 рік

Кольє на губах, 1933 рік

Фріда підморгує, 1933 рік

Дуже талановита і неординарна жінка з нелегкою долею. А знімки ці просто приголомшливі! На них художниця виглядає по-особливому природною і простою. Якщо тебе вразили портрети геніальної Фріди, ділись статтею з друзями за допомогою соціальних мереж.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Особисті портрети Фріди Кало, зняті її найкращою подругою.