Що відомо про дружину і 26-річну доньку Святослава Вакарчука.


Лідер гурту “Океан Ельзи” та віднедавна політичний діяч Святослав Вакарчук переконаний, що щастя любить тишу, тому він вкрай рідко говорить про особисте життя, нечасто з’являється на публіці з коханою жінкою Лялею Фонарьовою, а спільні фото в соцмережах — взагалі табу.

Кілька місяців тому на сторінках Святослава в соцмережах з’явився ніжний пост, присвячений рідним. На колажі з фото підписники помітили знімки з Лялею, а також з дівчиною. Читачі відразу припустили, що це донька Лялі від першого шлюбу Діана, яку сам Святослав вважає рідною дитиною.
Редакція Популярне зібрала кілька цікавих фактів про дорослу доньку Лялі Фонарьової та Святослава Вакарчука.

Сьогодні – День родини в Україні.Якби не моя сім'я, я не став би тим, ким є зараз. Дякую вам, мої рідні! ❤

Posted by Святослав Вакарчук on Monday, July 8, 2019

1. Діана є донькою Лялі від першого шлюбу з бізнесменом,  перукарем -стилістом Володимиром Тарасюком.

2.  Дівчина навчалася в гімназії імені Лесі Українки №117, а потім в Київському інституті міжнародних відносин (КІМВ) при університеті імені Тараса Шевченка, по закінченню якого стала фахівцем із міжнародної інформації, а 13 грудня 2018 року закінчила Ноттингемський університет в Британії і отримала диплом магістра.

3. Як випливає з її постів в соцмережі, Діана любить собак і кішок, захоплюється сферою моди, працювала в магазинах одягу. Також на її сторінці в Facebook можна побачити патріотичні коментарі та пости.

4. Бойфренд Діани Михайло Шестухін живе у Києві, а родом з Луганська. У мережі можна знайти їх спільні фото. Молодий чоловік здобув вищу освіту в Київському національному торговельно-економічному університеті, працював у сфері IT.

5. Шлюб Святослава Вакарчука з Лялею Фонарьовою був скромним, пара святкувала весілля у вузькому колі рідних  та друзів. Весь цей час музикант намагався оберігати своє особисте життя від папарацці та ЗМІ, рідко і “дозовано” ділився подробицями приватного життя.


6. Діана, як і Святослав Вакарчук, під час Революції Гідності була в Києві. Також на її сторінці в Facebook можна знайти багато фото тих бурхливих подій – зокрема, у лютому 2014-го.

7. Ляля Фонарьова була стилістом, а зараз є арт-директором “Океану Ельзи”. Познайомились Славко і Ляля ще у студентськіроки.  Вона одразу сподобалась молодому музиканту і стала його єдиною музою і любов’ю. Святослав присвятив коханій пісні “Коко Шанель”, “911” і “Друг”. Проте, жінка не любить публічності й переважно тримається в тіні.

Святослав вкрай рідко ділиться подробицями особистого життя, тому кадри з дружиною стилістом Лялею Фонарьовою і 26-річною донькою Діаною стали для шанувальників справжнім сюрпризом. “Якби не моя сім’я, я не став би тим, ким є зараз. Дякую вам, мої рідні!” – зізнався у соцмережі Вакарчук.

Наша редакція поважає поважає потребу музиканта в особистому просторі і бажає його родині тепла і сімейного затишку. Нагадаємо, що 4 квітня на 74-му році життя не стало батька Святослава  –  колишнього міністра освіти і ректора Львівського національного університету, вченого-фізика Івана Вакарчука.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
4
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Що відомо про дружину і 26-річну доньку Святослава Вакарчука.